Нова дружина поставила переді мною умову: або вона, або моя дочка я не довго думав

Перший мій шлюб не був надто вдалим. Ми побралися в старших класах через те, що моя кохана Лариса завагітніла. Вирішили, що подужаємо. Та все було не так просто. Як ми не намагалися бути дорослими – та марно. 

Згодом вирішили, що переїдемо до її бабусі у Херсон, адже в неї була велика квартира, а ми не мали, де жити. Та адаптуватися в іншому місті я так і не зміг. Ми увесь час сварилися. А тоді Лариса запропонувала якийсь час пожити окремо. Я погодився і поїхав додому.

Роки минали, врешті ми розлучилися, адже колишня зустріла іншого. Та я регулярно надсилав їй гроші на доньку і приїжджав коли лише міг. Але одного дня Лариса заявила:

 – Тобі не варто приїжджати. Мій Аркадій – прекрасний тато для Маринки, тобі не варто заважати.

Не знаю, чому, але я погодився. Згодом так шкодував, але не наважувався зателефонувати.

Та торік все змінилося – раптом мені подзвонили й повідомили, що Лариса з чоловіком загинула під час обстрілу. Марина вижила дивом.

Я негайно зібрався і поїхав за дочкою. Вона не знала мене й не вірила, що я її тато, аж поки колишня теща не підтвердила мої слова. 

Так ми з Мариною приїхали додому. Та саме тоді я досить давно зустрічався з Кариною. Думав – вона моя доля. Та ця дівчина дуже хотіла заміж, саме тому й новину про приїзд моєї донечки сприйняла добре. 

 – От побачиш, я Маринку любитиму, наче рідну. А згодом в нас і свої діти будуть.

Спочатку вони й справді потоваришували. Карина дуже старалася мені догодити. Та я не розумів, чого Марина до неї й надалі ставиться холодно. 

Пошепки

Одного разу, я вирішив зробити дівчаткам сюрприз – відвезти їх на відпочинок у гори. Думав, що це їх об’єднає. Таку новину усі й справді чудово сприйняли. 

Минуло кілька днів і я вирішив відпроситися з роботи, аби зробити закупи для подорожі. Карину про це не попередив. І ось я тихенько зайшов додому і чую галас. 

 – Скажи татові, що не хочеш їхати! Ти там все зіпсуєш! Звідки ти взялася на мою голову?

Тут я увійшов.

 – Карино, мушу тебе засмутити. Ти з нами не їдеш!

 – Чого це?

 – І взагалі надалі не житимеш тут. Щастя, що ми ще не побралися.

З криками та прокльонами Карина пішла. А я нарешті зрозумів, чому Маринка її не любила. Це неврівноважена вже давно цькувала мою дитину.

Тепер ми живемо разом і наразі я не планую ніяких відносин. Напевне знаю, що мені підійде лише та жінка, яка щиро любитиме мою доньку.

Як гадаєте, чоловік з дитиною може знайти собі пару?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector