Нова зірка інтернету: песик з людськими очима і посмішкою

Знайомтеся – це Норі, собака з незвичним поглядом, якому так і хочеться подивитися в очі. Інколи дійсно здається, що  з тіла маленького пухнастого песика на тебе дивиться … людина?

Це Норі і він дійсно собака.

Норі проживає зі своїми господарями в Сіетлі. Її господиня Тіффані дуже щаслива, що вона має такого унікального собаку. Це метис австралійської вівчарки і той-пуделя, його зовнішність та неординарні очі чудові. Собака навіть вміє посміхатися, і тоді геть схожа на людину. 

Це дійсно собака, і поведінка відповідає тварині. Правда, очі просто неймовірні…

Тіффані розповідає, що коли Норі був  щеням, перехожі просто не відривалися від нього і закидували господиню запитаннями. Не можливо було навіть вийти з собакою на вулицю. Зараз, коли він обріс шерстю, стало простіше. Правда, цікавий погляд привертає увагу навіть чужих людей. Інколи люди просто підходять і запитують «а чого це ваша собака так на мене дивиться?». 

Господарі Норі не стали приховувати таку незвичну зовнішність свого домашнього улюбленця і створили для тваринки акаунт в соціальних мережах. Кількість Підписників в собаки зростає щодня. Деякі навіть наголошують на тому, що потрібно собаці зробити більш “людський образ”, тому відвезти до грумера й змінити зачіску. 

Однак Тіффані проти таких змін, вона хоче, щоб її Норі залишався максимально природним. 

А Вам схожий погляд собаки на людський?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector