Нові фільми, які подарують тобі новорічний настрій

Щороку ми переглядаємо «Іронію долі», «Один вдома» – це безсумнівна класика, але кінематограф не стоїть на місці й щороку виходять нові новорічні фільми. 

А щоб в цьому році вам було набагато цікавіше, ми зібрали для вас 5 різдвяних фільмів, які ви напевно ніколи не бачили.

«Різдвяні хроніки 1-2» (2018-2020)

Дві частини нового фільму про справжні різдвяні чудеса. Для цієї сім’ї Різдво було завжди наповнене веселощами та подарунками, але цього року воно буде не таким, адже вони будуть святкувати його без батька, якого трагічно не стало напередодні. Але віра в чудеса допомагає дітям не лише відновити дух Різдва, а й познайомитися зі справжнім Сантою.  

«Лицар перед Різдвом» (2019)

Напередодні різдва лицар Коул з Середньовіччя випадково потрапляє в 2019 рік та знайомиться з гарненькою вчителькою Брук. Сама жінка вже давно забула, що таке кохати і бути коханою, але фатальна зустріч змінить життя двом героям. Чудова новорічна мелодрама для затишного сімейного вечора.

«Новорічний корпоратив» (2016)

Пошепки

Фанатом Дженіфер Еністон цей фільм точно сподобається. Класична американська комедія про співробітників, які бояться втратити роботу. Заради того, щоб виманити гроші в інвестора, вони влаштовують офісну вечірку, але, звичайно, щось піде не за планом. 

«Різдво на двох» (2019)

Романтична комедія розповідає про Кейт, яка працює в магазині різдвяних товарів. Дівчина зловживає випивкою і давно кинула переживати через власне життя. Але все змінюється після знайомства з милим і чарівним Томом. Чарівний, трохи сумний і дуже новорічний фільм з Емілією Кларк в головних ролях.

«Клаус» (2019)

Найкраще зарядитися новорічною атмосферою можна завдяки мультфільмам, і ось в 2019 році вийшов справжній шедевр. В сюжеті розповідається про сина магната, який часто бешкетує та погано навчається і через це відправляється на Північний полюс. Його покарання – відправка 6 000 тис. листів. Коли воно буле виконане, він зможе повернутися додому.

Ви бачили ці фільми?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector