– Ну, чого стоїш? Руки в ноги, речі пакуй та провалюй геть, – крикнула свекруха. Чоловік навіть не заступився. А потім дізналася про план свекрухи і зрозуміла, чому вона так поспішала з нашим весіллям

От ви точно подумаєте, що моє життя – то якась мелодрама, інакше не скажу. Мені досі боляче згадувати той період.

З Владом нас познайомили друзі, гуляли в одній компанії разом. Я одразу зрозуміла, що Влад дуже серйозний та наполегливий чоловік. Працює, забезпечує свою маму, веде бізнес, купив собі машину. 

Ну і Влад запрошував мене на побачення, забирав після роботи у якесь кафе, дарував квіти. І дуже швидко познайомив зі своєю мамою, буквально через 2 тижні після того, як ми почали зустрічатися. Василина Павлівна, до речі, здалася мені дуже милою та привітною жінкою. Ну от знаєте, не було тої прихованої ненависті чи косих поглядів. Бо таке часто трапляється з жінками, які самі виховували сина, а потім раз – і він вже має іншу жінку. 

Пані Василина щоразу або передавала через Влада якісь смачні гостинці, або ж запрошувала у гості. Знаєте, я сама сирота, мене виховувала старенька бабуся. А тут пані Василина наче замінила мені маму. Я отримувала ту любов та ласку, наче рідна донечка. 

Через 2 місяці стосунків ми з Владом заручилися. І свекруха сама наполягала, аби я переїхала до неї жити:

– Ну нащо вам орендувати житло? Будете чужим людям такі грошища платити? У мене 3 кімнати, місця вистачить! 

Деякі подруги та колеги відмовляли мене від такої ідеї. Типу, свекруха може зруйнувати молоду родину і нам краще не погоджуватися. Однак, я чомусь їх слова сприйняла як заздрість. В них стосунки зі свекрухами погані, от і мені вирішили насолити. 

Але я без зайвих вагань зібрала всі речі та переїхала геть. Пані Василина купила нам у кімнату телевізор, постіль нову, шафу замовила. От тоді почалася у мене справжня казка! Свекруха не лізла зі своїми порадами, не командувала у квартирі. Я розуміла, що треба з повагою ставитися до свекрухи, тому часто допомагала їй у прибиранні, щось готувала, посуд мила, сміття виносила. 

Все у нас було ідеально і коли донечка Рита народилася. Чоловік на радощах купив мені машину просто так, аби могла з донею їздити в поліклініку. Адже він постійно на роботі, відповідно, не може мене возити туди-сюди. Свекруха перший місяць крутилася біля Рити, забирала до себе на ніч. 

Однак, потім наша казочка закінчилася. І повірте, кінець у неї не дуже щасливий. 

Якщо Вас зацікавило продовження історії – підпишіться на канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пані Василині щось перемкнуло. І вона почала намовляти Влада проти мене. Типу я не вигідна кандидатура, сиджу в нього на шиї, витрачаю його зароблені гроші на різні дурниці. Але хіба купити дитині іграшки та одяг – то дурниці? 

Влад мовчав. Я думала, що він просто так ігнорує маму, аби не сваритися прямо. Але не дуже було приємно слухати. Тим паче, свекруха могла показово ображати мене в присутності не тільки чоловіка, але й гостей чи сусідів. 

Коли Риті було тільки 3 місяці, Влад сказав, що хоче розлучитися:

Пошепки

– Давай, забирай речі. До 6 вечора маєш встигнути. 

– Що ти таке верзеш? Куди я піду  малою дитиною? Ти мене на вулицю виганяєш?

– Ні, йди до своєї бабусі. Ти ж маєш якихось родичів.

Я плакала, падала Владові в ноги, ричала… Але чоловік просто сам почав збирати мої речі у сумку. Свекруха тоді була вдома, але взагалі за мене не заступилася. Просто удала, що не помічає сварки. 

Я переїхала до бабусі. Але не полишала надії помиритися з Владом. Раз приїхала додому, а там була свекруха:

– Чого припхалася? Ану провалюй!

– Я хочу побачити Влада і поговорити.

– Про що? Шановна, ти йому не рівня. Взагалі повинна дякувати, що я тебе до квартири пустила, одягла, за дитиною дивилася. Що з тебе толкового взяти? 

– Будь ласка, скажіть Владові, що я просила передати…

– Слухай, де ти, а де Влад?! Не переживай, я знайду йому жінку набагато кращу, ніж ти. Ну потренувався на тобі, як бути зразковим чоловіком. Все, йди геть, бо поліцію викличу. 

І що ви думаєте? Через 2 тижні після того, як нас офіційно розлучили, Влад одружився вдруге. Наречена – донька якоїсь подруги пані Василини. Дівчина при грошах, її батьки власники великого заводу. 

Відтоді минуло вже 4 роки, але я досі не можу забути про підлий вчинок Влада. Він і сам не горить бажанням щось пояснити, з нашою Ритою не має ніякого бажання бачитися, тільки аліменти пересилає і все. У нього нова жінка та родина. 

Я влаштувалася на роботу, за Ритою доглядає моя бабуся. Однак, досі боляче на серці, плачу ледь не щоночі. От в голові щоразу лунає фраза свекрухи “він на тобі потренувався”. 

Пишу це, аби просто скинути камінь з душі. Тому, все-таки, молоді невістки, бережіться своїх свекрух. Бо не знати, які в них справжні наміри..

Більше життєвих історій читайте на нашому телеграм-каналі: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector