– Ну і де моя іменинниця? – припхалася непрохана гостя в суботу ввечері з іншими родичами. Хоча святкування скасовувалося і на це були вагомі причини. Я нічого не готувала та навіть не робила їсти!

У неділю в нашої донечки мало бути свято – 10 рочків. Ми планували запросити гостей додому, замовити багато кульок та святкові ковпачки. Я навіть за декілька тижнів до святкування купила продукти на салати і закуски. Наша Єва старанно вчилася у школі, отримувала 12 та 11. Тому ми вирішили купити їй дорогий планшет з програмками для малювання. Вона мріє стати дизайнером одягу, поки нехай практикує це онлайн.

Однак, за 4 дні до святкування донечка нам зробила “сюрприз” – кашель, червоне горло, температура та нежить. І ми з чоловіком також заразилися, тому вирішили скасувати гулянку. Попередила всіх родичів, що поки свято переноситься. Мої батьки, сестри та тітка нормально до цього віднеслися, побажали нам швидкого одужання.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

А от свекруха цокнула у слухавку:

– Ні. ну ви нормальні? Я вже манікюр зробила, в салон навмисне записалася. Ти чого за дитиною не слідкуєш?

– Вибачте, але тут ніхто не винен, що так сталося. Грип, у Єви в класі 5 діток захворіло.

– Ну так дай їй чаю з медом чи варенням. І спину горілкою розітри.

Поради свекрухи нагадували якісь методи лікування доісторичного часу. І я ще довго слухала, яка я погана мама, не слідкую за здоров’ям дитини, довела сама її до хвороби. Хоча ж зараз такий період, що навіть дорослі погано почуваються! 

Самі розумієте, що коли дитинка хворіє – то не до свят, треба лікуватися. З чоловіком взяли лікарняні, були вдома декілька днів. Температуру швидко збили, а от кашель турбував найбільше вночі, не могли спокійно спати. 

У суботу ми купили Єві великий тортик, приготували теплого чаю та включили її улюблені мультфільми. Замість святкового вбрання – звичайна піжамка, замість столу – тортик та диван. Ми утрьох собі так добре розляглися, чоловік аж задрімав. Таке ліниве, але дуже затишне святкування. 

Однак, о 6 вечора до нас постукали. Я у піжамі відчиняю двері – а на порозі стоїть свекруха з родичами. Всі такі при параді, тримають квіти та кульки:

– І де наша іменинниця?

– Хворіє, я ж вам сказала. 

– Господи, Лідо, ти ж знала, що ми у гості зайдемо, привела б себе у порядок. Не соромно так гостей зустрічати?

– А хто вам сказав, що сьогодні якесь застілля буде? Я ж вас попередила, що Єва захворіла, у неї температура.

Пошепки

– Слухай, ти надто пізно сказала. Нічого дитині не станеться, якщо вона 5 хвилин з дорослими за столом посидить. А ми погостимося. 

Пані Ольга вже почала знімати пальто та допомагала роздягатися своїй сестрі з чоловіком. 

– Але я нічого не готувала. Максимум можу вас пригостити тортиком.

– Як це нічого? Ти ж знала, що гості прийдуть!

– Які гості, ви самі все придумали. Я попередила, що Єва хворенька, в неї кашель і ми переносимо святкування! 

– Ну але он моя сестра Рая приїхала з Одеси спеціально, аби внучку привітати.

– А могли б просто зателефонувати та привітати. Хочете потім заразитися? У дитини кашель, грип. Ви знаєте, що це за хвороба заразна?

Пані Ольга та тітка Рая на мене так глянули, наче от я взагалі їх щойно послала за російським кораблем. Постояли декілька секунд, покліпали очима, а потім накинули куртки та поїхали геть. Навіть кульки та подарунки з собою забрали. 

Чоловік, на щастя, чув нашу розмову з кімнати. Адже до нього ввечері зателефонувала свекруха і вже такі казочки розказала – мовляв, я їх виштовхала за двері, не хотіла додому пускати, нарікала, що вони погані подарунки купили. От так мене обмовляла, що аж смішно було. 

І мій Денис одразу прикрив мамі ротика. Достеменно не знаю, про що вони там гучно сперечалися. Але винною вийшла я. Ну а хто ж ще, як не погана невістка? 

На такій “хорошій” ноті закінчилося наше святкування. Донька все одно задоволена нашим планшетом і хоче вже скоро до школи піти, аби з друзями побачитися. 

А свекруха…. Та хай сидить собі вдома і салати жере з сестрою. Ми їх кликали, казали, що свято буде наступного тижня. Але вона образилася 

Та й добре, менше мармиз невдоволених буде на святі. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector