– Ну що, надовго до нас? Коли будеш переїжджати? – так зустріли родичі, у квартира, яка належала мені офіційно!

У 2021 році загинули наші батьки в автокатастрофі. Так ми з сестрою в один день стали круглими сиротами. Ми вже на той час були дорослі, старша сестра Алла одружена, а я навчалася в іншому місті. 

Аби квартира батьків не пустувала, Алла з чоловіком переїхали. Вони і так після весілля довго перебиралися з одного орендованого житла на інше. Тим паче, сестра тоді була на 9 місяці вагітності. 

Я не сперечалася з нею про переїзд. Та і самій якось було не до квартири батьків, екзамени на носі, пошуки роботи. І ще мені дуже важко давалося змиритися з тим, що мами і тата більше нема на цьому світі. Навіть довелося записатися до психолога.

Так минуло декілька років, я вже закінчила університет. Якщо чесно, життя у Києві мені не до душі. Постійні повітряні тривоги, обстріли. І столиця – це недешеве задоволення, тут дуже дорого. 

Тому я вирішила повернутися у рідне місто. Однак, ні Алла, і її чоловік Діма не зраділи такій “щасливій” звістці.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Адже вони повністю обжили квартиру, зробили ремонт, розклали свої меблі. Мій одяг, картини та деякі речі закинули у коробки та віднесли в гараж. Тепер моя кімната – це дитяча для племінниці Зоряни. 

– А ти надовго? 

– Тобто?

– Ну довго тут житимеш? 

– Якщо ти не забув, це моя квартира також. Ти тут на все готове прийшов, тебе Алла пустила. 

– Слухай, ти ще замала, аби мною так командувати.

Чесно, мене дуже обурила така поведінка Дмитра. Ходить тут, як король по квартирі та командує. Наче то він житло купив! 

Пошепки

Але сестра також стала на сторону свого чоловіка. Сама не раз мені натякала про пошуки орендованої квартири. 

– Та якби ти з подругою жила, то вийшло дешевше. Чи кімнату в гуртожитку взяти.

– Алло, а може ти відкупиш мою законну половину? Тоді я без проблем переїду. 

– Звідки у мене стільки грошей? Ми кредит за машину ще не віддали, я вагітна другою дитиною. Ти хочеш у мене останні гроші забрати?

І в наші “сусідські” справи навіть Ольга Василівна, свекруха Алли, почала пхати носа:

– Ти їм звалилася, як сніг на голову. Сестра вже другою дитиною вагітна. Мала би совість поступитися тою нещасною кімнатою заради малюка.

– А вам яке діло? Ви взагалі чому так розкомандувалися? 

Ось так троє людей щодня “клювали” мені мізки. Чесно, ця історія мене так дістала, що в один день після чергової сварки я пішла до нотаріуса. Виявилося, що я дійсно маю повне право претендувати на половину житла. 

Так, як квартира у батьків велика, десь 80 квадратів, то мені мало б дістатися 40. Однак, я вирішила все-таки тут поступитися Аллі. Знайшла стареньку однушку, на 29 квадратів, спальний район міста. Ремонт можу сама робити, тут проблем нема. Та і сестрі залишається чимала частка. 

Знала, що Алла на це негативно відреагує. Тому, поки її з чоловіком не було вдома, я зібрала речі та переїхала жити до хрещеної. Попередньо, я написала заяву до суду, аби вже закон нас розсудив. 

І вже тиждень сестра дістає мене дзвінками та смс-ки з погрозами. Пише, що я їй більше не родичка та геть зреклася сім’ї. Обіцяє, що я нічого не отримаю у спадок та ще платитиму їй компенсацію. 

Мені дуже образливо, що за якусь нещасну квартиру так сильно посварилася з сестрою. Вона ж єдина рідна людина, яка залишилася на цьому світі…

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector