– Ну, то й що, що війна?! Забаву треба робити! Як потім людям в очі дивитися будете після свого пікніка?

Ми з чоловіком вже 10 років разом — перший серйозний ювілей, тому й вирішили організувати якесь святкування. Війна в країні, не личить якось забави робити по закладах, тому ми запросили гостей до хати.

Планували зробити барбекю, нарізати овочі, фрукти, святковий торт, але свекруха забракувала усі наші плани. Вона переконувала нас відзначити річницю у ресторані. 

Однак напередодні нам взагалі довелося скасувати свято, бо, на жаль, захворів наш маленький синочок. Усіх запрошених гостей ми повідомили про те, що пікнік скасовується.

Усі із розумінням поставилися, окрім свекрухи. Вона здійняла галас і у день річниці нахабно прийшла та привела із собою ще кількох непроханих гостей. Чоловік намагався лагідно все пояснити та запросив прийти наступного разу, коли наш син буде добре себе почувати, але його мама наче озвіріла та відмовлялась йти. Жінка вимагала вибачень, звинувачувала мене, мовляв, у всьому винна я. Почала кричати, що я зіпсувала її синові життя, що планую розлучитись, коли тільки він сплатить усі кредити, а тоді забрати собі квартиру. 

Пошепки

Я мовчала, бо навіть не знала, як коментувати таку неадекватну поведінку жінки.

Я знала, що вона мене недолюблює, але цього разу вона справді мене шокувала. 

Як тепер спілкуватися зі свекрухою – я поняття не маю. Може, хоч ви мені щось порадите? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Що порадите жінці?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector