О 2 годині ночі ми били стіни перфоратором – поки це диво не випало просто в ванну!

Вночі люди повідомили рятувальникам, що у вентиляційну шахту їхнього будинку потрапило кошеня і попросили допомогти звільнити бідолаху.

Дзвінок пролунав о 2 годині ночі, тому рятувальники запропонували перенести операцію на ранок, але мешканці наполягли на тому, щоб рятувальники діяли негайно.

Представники рятувальної організації, не дивлячись ні на що, виїхали за адресою. Виявилося, що пухнастик потрапив в біду два дні тому. Весь цей час його жалібне нявчання чули на різних поверхах.

Мабуть, бідолаха провалився в розгалужену вентиляційну систему з горища і дерся по каналах в пошуках виходу.

Практично всі мешканці дев’ятиповерхівки настільки переживали за долю хвостатого, що дозволили рятувальникам зруйнувати стіни в кількох квартирах. Але знайти тварину в лабіринті з вентиляційних каналів виявилося не так вже й просто.

«Дивилися в спеціальну камеру, але його там не було. Потім подумали, що є ще один вихід, зробили отвір в каналі, в результаті знайшли потрібне місце», – розповіли рятувальники.

Рятувальна операція розтяглася на 3 години. Деякі сусіди приходили лаятися через перфоратор, але, коли дізнавалися в чому справа, то відразу пропонували свою допомогу.

Завдяки використанню спеціальної відеосистеми, вдалося визначити точне місце розташування тварини. Коли рятувальники зробили в цьому місці отвір в стіні, кошеня вистрибнуло з пастки!

На щастя, тварина не постраждала. Кошеня прихистили мешканці та пообіцяли подбати про нього.

Рятувальники зізнаються, що були дуже приємно здивовані поведінкою сусідів. У цю ніч не спав весь під’їзд! Але воно того варте, адже тепер кошеня в безпеці!

З Вами траплялися схожі ситуації?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector