Обери свою довжину волосся і дізнайся, яку таємницю про тебе вона видає

Волосся кожної людини є унікальним, тому воно приховує в собі певну інформацію про кожного з нас. Ще з давніх-давен вважалося, що саме в волоссі є сила людини, яка захищає її від негативного зовнішнього впливу. Так це чи ні, не зрозуміло, однак зачіска дійсно може говорити про внутрішній стан жінки. Часто ми змінюємо свою стрижку саме після кардинальних змін в нашому житті.

1. Коротке волосся (стрижка «під хлопчика»)

Ці жінки не старіють душею, у них завжди повно енергії та планів на життя. При цьому з часом стають мудрішими, приймають зважені рішення. Наділені чудовими лідерськими якостями, мають творчу натуру. Для них в житті основною точкою опори залишається сім’я. 

2. Довжина волосся, яка прикриває вуха, але не досягає плечей

Витончені та елегантні жінки обирають саме цю зачіску. Вони наділені природною чарівністю, а їхня харизма допомагає досягати бажаних цілей. Чоловіки часто мріють про таких дружин, адже вони турботливі та ніжні. Однак завоювати їхнє серце взагалі не легко, вони не піддаються чужому впливу й завжди роблять те, що хочуть. 

3. Довжина волосся — за плечі, трохи нижче плечей

Харизматичні та різносторонні особистості, з ними дуже цікаво проводити час. Природжені психологи, тому завжди знають, як підтримати, та що порадити в тій чи іншій ситуації. Вони володіють надзвичайно потужною енергетикою, хоча ззовні створюють образ ніжних та беззахисних. Притягують до себе чоловіків, немов магніт. 

4. Довге волосся

Довге волосся обирають панянки, які хочуть підкреслити свою жіночність, вони емоційні та романтичні. Чесні з собою та іншими людьми, а ще просто не переносять несправедливості. Часто вони відчувають багато речей. Цим жінкам варто трохи більше довіряти своїй інтуїції. Не схильні довго тримати образи на інших, однак роблять правильні висновки.

Ви згодні з цим описом?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: