Оберіть свій варіант і дізнайтеся, яка ви людина насправді

Кожен із нас має чимало талантів та прихованих умінь. Часом нам не вистачає впевненості або підтримки, щоб показати себе у всій красі. Тож не всі свої навички ми показуємо іншим, а про наявність деяких навіть самі не здогадуємося.

Тож сьогодні пропонуємо вам цікавий і корисний тест, який дозволять вам дізнатися більше про власну підсвідомість.

Уважно подивіться на продемонстровану нижче картинку.

Що ви побачили першим: тіло жінки чи обличчя чоловіка? Сформувавши відповідь на це запитання, ви отримаєте об’єктивну оцінку того, як насправді вас сприймає ваше оточення. Не намагайтеся обдурити самих себе. Довіртеся власній підсвідомості й зазирніть в потаємні кутки підсвідомого.

Результати тесту

1. Для тих, хто побачив на малюнку обриси жіночого тіла.

Ви дуже позитивна, щира та відкрита людина. Ви легко йдете на контакт з оточенням і  залишаєте тільки хороше перше враження.

Ви завжди беретеся за нову справу з неабияким ентузіазмом і, головне, доводите її до кінця. Люди часто помічають таких, адже вас важко не помітити. Таким особистостям, як ви, судилося бути лідерами та керівниками.

Ви – емоційна людина, але водночас така, яка знає, що таке особисті кордони. Ви готові ділитися усім з іншими, однак не підпустите до себе незнайомих людей занадто близько.

2. Для тих, хто помітив чоловіче обличчя.

Ви – дуже стримана людина, яка не приймає необдуманих рішень. Усі ваші вчинки дуже обережні та виважені. Вам невідомі поняття хаосу та метушні. Ви вміло приховуєте особисте незадоволення або занепокоєння.

Втім, така людина, як ви привертає багато уваги своєю кмітливістю та високопоставленістю. Таких колег цінують керівники та колектив. Адже ви відрізняєтеся від інших холодним розумом та здатністю аналізувати все, що відбувається довкола.

Якщо ви бажаєте пізнати самого себе ще краще, то можете пройти й інші подібні тести. Таких в мережі зараз чимало у цілком вільному та безкоштовному доступі.

Тож вам достатньо запам’ятати єдине правило – відповідайте на всі запитання чесно. Не потрібно тікати від правди.

Ми склали для вас список тестів, які точно допоможуть вам відкрити у собі приховані потенціали: тести Сонді, Айзенка і Майерс-Бріггс . Ці дослідження видатних психологів та психоаналітиків допоможуть вам дізнатися тип свого характеру, підсвідомі рефлекси та їхнє походження; дадуть відповідь інтроверт ви чи екстраверт та привідкриють багато інших цікавинок про індивідуальні схильності вашого мозку.

Тест Холла і опитувальник Кеттелла ознайомлять вам з емоційною складовою вашого інтелекту.  Вони допоможуть дізнатися себе, переосмислити власні комплекси, вивчити сильні та слабкі сторони свого Я. Це своєрідна самостійна робота над собою. Можливо, саме час відкласти усі турботи і присвятити час власній індивідуальності?

Що ви побачили першим?

Чи імпонує вам результат?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector