Оберіть того, хто чинить найбільш нерозумно, і дізнайтеся, яка ви людина

Кожна людина неповторна – і це факт. У нас є власне мислення, свої вподобання та смаки. І все це формується на основі нашого характеру. Сьогодні пропонуємо вам пройти тест і дізнатися, яка ви людина насправді. 

Оберіть чоловіка на зображенні, який на вашу думку чинить нерозумно. У цій загадці немає правильної чи неправильної відповіді, тому не переживайте.

Очевидно, що в цій головоломці той, хто ближче всього до стовбура дерева, (людина 3), сидить на самому безпечному місті. На відміну від людини 3, людина 1 і людина 4 находять далі всього від стовбура дерева. Таким чином, вони мають найнебезпечніше положення.

Людина №1 і №4

У той час, коли людина 4, відчуває напруження, відпилюючи гілку, людина 1 здається спокійною й не усвідомлює, що зараз впаде. Якщо ви вірите, що найдурнішою людиною є чоловік під номером 1, то ви довіряєте лише фактам та логіці. Сюди також враховуються ті люди, які обрали номер 4, адже ця людина хоче скоїти самогубство.

Ви володієте раціональним розумом.

Людина №2 або №3

Люди під цими номерами, намагаючись нашкодити іншим, в першу чергу зроблять гірше собі, оскільки вони будуть засуджені за скоєний злочин.

Якщо ви обираєте чоловіка під номером 2 або 3, то швидше за все ви підтримуєте високі моральні стандарти і віру в те, що традиційні інститути та традиційні ідеї мають найкращі результати, чим нові відкриття та перспективи. 

Кого обрали ви?

Погоджуєтеся з описом?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector