Обіцянка-цяцянка… Чоловікові пообіцяли квартиру, як маму доглядатиме. Та я розкрила підступний задум його сестер

З Дмитром ми одружилися досить давно, вже 16 років разом. Грошей на весілля не мали, його батьки відмовились допомогти, мої – дали зовсім трохи, вони не багаті люди. Тож ми розписалися і влаштували скромне свято у їдальні школи. 

Та я ніколи через це не страждала. Все в нас було чудово. Жили собі й важко працювали, ні на кого не розраховували. Мої батьки допомагали нам доглядати дітей. Натомість свекри – з’являлися лише, коли щось треба. Річ у тім, що в мого Дмитра є сестра Маріанна. Так от мама завжди з неї пилинки здувала, а на сина не зважала. З роками нічого не змінилося – їй з дітьми вона допомагає, а до наших навіть не приходить.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Спочатку мене це страшенно ображало, та врешті я змирилася. Усі ми розуміли, що й квартиру свекруха залишить донечці. Тим паче, що та розлучилась і оселилась з донькою в неї.

Та згодом почалась війна і Маріанна вирішила цим скористатись. Поїхала, як біженка, до Німеччини. Та нещодавно сталося непередбачуване. Одного недільного ранку Дмитру зателефонували. Це була сусідка свекрухи. Вона повідомила, що Інну Петрівну забрали в лікарню. Звісно, він відразу поїхав за нею.

– У вашої мами інсульт, їй потрібен догляд. – пояснили лікарі.

Мій чоловік кілька днів ночував в лікарні, придбав все необхідне. А Маріанна лише раз зателефонувала. І навіть не подумала запропонувати допомогу.

Пошепки

Згодом повстало питання, хто надалі сидітиме з мамою. Дмитро вирішив обговорити все з сестрою.

 – Послухай, в мене робота, я не можу. Та й квартира ж тобі залишається, приїжджай.

 – Як ти собі це уявляєш! У мене ж виплати! Ти ж рідний син, нехай тобі дружина допоможе!

 – Ви про мене навіть не згадували, а зараз коли біда – я маю усім займатись? Маю рішення – продаємо велику мамину квартиру, купуємо однокімнатну, а решту грошей витрачаємо на доглядальницю.

 – Ти що! Так робити не можна! Подивись за мамою, а я тобі пів квартири залишу, або ж виплачу вартість частки.

Це була гарна обіцянка. Та я вважаю, що сестра обманює. Нічого вона не переписуватиме. Документи давно вже оформлені. Як на мене, чоловік має відмовитись. Та він сумнівається, все ж мама.

Як гадаєте, як ми маємо вчинити?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector