Обличчя жінки псують не зморшки. Моя подруга косметолог відкрила секрет. Це має знати кожна!

Перші зморшки, сивина, зміни у фігурі – особисто мене все це страшенно лякало. Та що не роби – старість однаково рано чи пізно прийде. Тож краще змінити своє ставлення до цього, аби не марнувати час зайві роздуми й жалі.

Як на мене, усі зовнішні зміни, ознаки старіння – це ваш досвід та відбиток мудрості. Варто ставитись з любов’ю до свого тіла, не зациклюватись на недоліках, а підкреслювати переваги – і організм неодмінно віддячить.

Слід зазначити, що зовсім не зморшки псують зовнішність жінки. Неодноразово я помічала, що навіть зовсім молоді дівчата мають погану шкіру. А тоді моя подруга косметолог пояснила, що є речі, які псують шкіру значно більше, аніж “гусячі лапки”. 

Фактори, які псують зовнішність жінки:

1. Розширені пори. Вони досить помітні, часто забруднюються, в результаті з’являються комедони, акне. Якщо не доглядати пори – можуть з’явитися різноманітні проблеми. Саме тому слід подбати про гарне двоетапне очищення, підібрати якісні засоби з косметологом. А раз на тиждень слід робити пілінг, аби позбавитись найглибших забруднень.Звужують пори засоби з цинком.

Пошепки

2. Втрата пружності шкіри, провисання. З віком обличчя наче пливе. Розмиваються його контури, щоки звисають, з’являються брилі. Впоратися з цим усім значно складніше. Утім можливо. Слід щодня робити масаж обличчя. Існує безліч технік фейсфітнеса, які допомагають позбавитись набряклості й зміцнити м’язовий каркас обличчя. 

3. Пігментація. Не дівочі веснянки, а саме вікові плями. Вони засмучують жінок значно більше, аніж зморшки. Це результат фотостаріння шкіри, згубного впливу сонячних променів. Варто розуміти, що ультрафіолет руйнує колаген. В результаті шкіра втрачає еластичність і природне сяйво. А найгірше, що саме надмірне перебування на сонці може спричинити появу раку шкіри. Тому так важливо ідучи надвір наносити сонцезахисний крем.

3. Почервоніння. Ще одна вікова зміна, яка стала нічним жахіттям жінок. Судинні сіточки на обличчі часто з’являються через ламкість судин та поганий догляд у холод чи спеку. Порятунком при почервоніннях можуть стати засоби із вітаміном С.

Насправді стан шкіри завжди можна покращити. Спочатку слід покинути погані звички, змінити раціон, їсти менше солоного, гострого і жирного, та пити більше води. Не слід забувати про якісні косметичні засоби. Варто лиш спробувати – і незабаром ви не впізнаєте своє відображення в дзеркалі!

А як ви справляєтесь з віковими засобами? Відвідуєте косметолога? Робите уколи краси?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector