Обробіть цим засобом дерева у вересні – любуйтеся здоровими рослинами на літо!

Поки перші морози не накрили країну – підготуйте ваші дерева до холодів! 

Щоб вберегти рослини від грибкових захворювань, використовуйте бордоську суміш. Вона складається з сірчаної кислоти та вапна, які вбивають бактерії та захищають дерева від шкідників. 

А ще бордоська рідина захистить ваш садок від парші, плодової гнилі, фітофторозу.

Користуватися цим засобом не лише просто, а і дуже корисно.

1) Ви захищаєте дерева від різних захворювань. Восени вологість стає значно вищою, тому деревам як ніколи важко вберегтись від грибків. Бордоська суміш врятує їх від цієї напасті.

2) Ви боретесь зі шкідниками. З бордоською сумішшю вашому саду не страшні мідниця і жовта пава, від яких страждає чи не найбільше рослин.

Пошепки

3) Ви зберігаєте дереву життя. Обробка стовбурів та гілок робить дерево витривалішим до інфекцій.

Обробити сад – легко і просто.

Дочекайтеся безвітряного та сухого осіннього дня. Скористайтесь інструкцією з упаковки бордоської суміші та підготуйте її у потрібних пропорціях. Процідіть розчин через марлю та розпиліть його на гілки та стовбури дерев.

У вересні бордоська рідина чудово захищає плодові дерева та виноград. Для таких рослин найкраще використовувати 1,5% розчин засобу. Якщо ж ви хочете обробити ягоди чи багаторічні рослини – підготуйте 1% розчин суміші. 

Не забувайте дотримуватись правил безпеки та інструкцій з упаковок, щоб вберегти себе від можливих негативних наслідків під час роботи з хімічними речовинами!

А ви вже використовували цей засіб? Як вам?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector