– Обирай, або я, або він! — заявила мені донька, коли я привела додому чоловіка.

Так сталося, що зі своїм першим чоловіком я розлучилась через несумісність характерів. Однак вже через рік у мене був інший. Він почав часто з’являтися у нас вдома, а це не сподобалось моїй доньці. Спочатку я думала, що це підліткові примхи, але потім, коли Іван переїхав до мене жити, Ілона заявила, що йде з дому.

– Буду жити з татом, а тебе разом з новим обранцем бачити не можу! — кричала мені донька.

– Доню, але ж з мамою тобі буде краще — переконувала я її.

– Ну тоді обирай, або я, або він! — заявила Ілона.

Тоді мені було складно вирішити цю ситуацію, але Іван мене заспокоював, казав, що вона трохи побуде з колишнім і повернеться. Я йому повірила й вирішила просто зачекати. Проте тепер минуло 5 років, а Ілона так і не повернулась жити до мене. 

За цей час я якось змирилась. Віддалась повністю новим стосункам й роботі. Ми з Іваном накопичували собі на старість та оскільки дітей у нас не було, то ні в чому собі не відмовляли. Але нещодавно я дізналась про те, що моя єдина донька збирається заміж. Я була дуже щаслива, почувши цю новину. Хотілося порадіти разом з нею, тому придумала як її задобрити. Якось телефоную до неї та й кажу:

Пошепки

–  Ілоночко, дорогенька, знаю, що в тебе планується весілля і я хочу тобі допомогти. 

– Гаразд. Якщо справді маєш таке бажання. 

Почувши згоду доньки, я на емоціях витягла таємно усі заощадження, які спільно з Іваном накопичували та запхала у сумочку. Наступного дня я подарувала ці гроші Ілоні. Адже знаю, як вона мріє про гарну та пишну сукню, про розкішне святкування. Коли побачила донька ці кошти, то неймовірно зраділа, обійняла мене та заплакала. А тоді мені захотілося попросити вибачення.

– Пробач, доню, що обрала тоді особисте життя, а не тебе. Мені шкода, що я пропустила стільки років. Тепер хочу надолужити це.

– І ти мені пробач — у відповідь сказала Ілонка.

Однак, коли чоловік дізнався, що я віддала усі гроші доньці, наче озвірів. Тепер погрожує мені та вимагає повернути йому частину, каже, що ми так не домовлялись. Що мені тепер робити? Невже я зі скупим та злим чоловіком весь цей час жила?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector