Одинадцять безкоштовних послуг в поїздах, про які не знає 97% пасажирів

Потяг — це безпечний та доступний вид транспорту, за допомогою якого пересувається більшість людей. Правда, мало пасажирів знають свої права в такому транспорті, а провідники ніколи про них не розкажуть. Тому ми вам розповімо про послуги, якими ви можете користуватися безкоштовно! 

Отже, пасажир залізниці має повне право:

1. Виїхати раніше терміну.

Якщо вам потрібно виїхати раніше, ви можете це зробити іншим поїздом, використовуючи вже наявний білет. Така послуга діє, якщо у новому обраному вами поїзді є вільні місця. 

2. Отримати інший квиток при запізненні.

Після запізнення не обов’язково одразу бігти й купляти новий квиток. У вас є можливість продовжити дію наявного квитка на інший поїзд при умові доплати вартості плацкарти протягом 24 годин.

3. Допустити помилку в квиткових даних.

Це корисно знати людям, які часто купляють квитки онлайн. В потяг допускається пасажир, якщо його дані в документах та білетах різняться не більше, ніж на одну букву в прізвищі і на одну цифру в номері.

4. Зайняти нижнє багажне місце.

Нижні полиці для ручної поклажі створені для пасажира нижнього місця, а верхні — для верхнього. Тому вам зовсім не потрібно ділитися своєю нижньою полицею. 

5. Безкоштовно взяти з собою собаку-провідника.

Не потрібно оплачувати квиток для свого собаки-провідника. Основною умовою допущення в потяг є наявність нашийника та намордника на тварині. Для перевезення звичайних великих псів, потрібно викупати все купе, а в  електричці господар повинен перебувати з собакою в тамбурі. 

6. Перевозити невеликих тварин, як ручну поклажу.

Маленьких домашніх улюбленців, як кішки, невеликі собаки, птахи, можна перевозити в поїзді, як ручну поклажу, і при цьому не оплачувати для них місце. Це дозволяється робити, якщо у вас є спеціальний кошик та ветпаспорт. 

7. Зійти з поїзда на пару днів без втрати квитка.

Правила говорять: пасажир має право робити зупинку на шляху прямування з продовженням терміну дії квитка, але не більше ніж на 10 діб.

Щоб скористатися цією послугою, потрібно поставити штамп на квиток про продовження в касі станції зупинки.

8. Безкоштовно користуватися туалетом на вокзалі.

Мало хто знає, що туалет на вокзалах безкоштовні, достатньо продемонструвати квиток. 

9. Попросити у провідника купу різних речей, включаючи настільні ігри.

Ось що ви можете попросити в провідника, і він це має дати вам безкоштовно: склянку, ложку, вилку, набір ниток і голок, предмети догляду за одягом і взуттям, медикаменти, настільні ігри — шашки, шахи та доміно!

10. Сісти в поїзд без квитка.

З дозволу начальника поїзда, можна сісти у поїзд без квитка, при цьому білет вам оформлять вже у штабному вагоні.

11. Безкоштовно кататися на поїзді 4 години.

Якщо ви забули білет, то спокійно можете їхати в поїзді до 4 годин, при умові, що білет принесуть родичі чи друзі за цей час начальнику станції відправлення. Після цього начальник станції телеграмою повідомляє про отримання квитка. Якщо цього не трапиться, то ви повинні заплатити штраф та покинути потяг! передбачається, що цього часу достатньо, щоб залагодити всі питання.

А ви знали про ці послуги?!

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: