Одна схожа на тата, а інша – на маму

Ці сестри народилися в один день. Зрештою, у появі на світ близнять спочатку не було нічого дивного. Вони виглядали цілком однаково, як і годиться близнюкам: такі ж великі темні оченята, схожі носики і навіть родимки на тих же місцях. Втім, з часом дівчатка ставали все менше і менше подібними одна на одну. Шкіра однієї малечі почала змінювати колір. Згодом потемніло волосся. Навіть очі дещо змінили забарвлення. Водночас з іншим чадом усе було, як і після народження.

Рідня сім’ї вже навіть чутки вигадувати почала. Здавалося, що це абсолютно різні дівчатка. Від різних батьків і навіть різної національності. 

Однак відповідь насправді дуже проста. Річ у тім, що батьки цих двох прекрасних малят мають різне походження. Мати – українка, а батько – афроамериканець. Зустрілися закохані ще в інституті. Однак навіть не знали, який сюрприз їм зробить доля. Рідня Світлани була проти стосунків і, щобільше, проти шлюбу з іноземцем. Але пара все одно залишалися разом. Далі було весілля і народження двох донечок. 

У їхній сім’ї жарти про татову та мамину доньку стали реальністю. 

Зараз сім’я Світлани не може позбутися зайвої уваги з боку знайомих і тих, хто зовсім випадково дізнаються про їхню історію. Однак це ніяк не заважає красуням рости та розвиватися. Дітки вже набралися сил, скоро йтимуть до школи і мають багато друзів. Однолітки з цікавістю розглядають одну із сестер, втім, ставляться до цього цілком спокійно.

Пошепки

Зараз дівчатка зовсім не схожі одна на одну. Однак хобі та інтереси у них на двох спільні. До власної автентичності дівчатка і не прагнуть. Всюди й завжди гуляють разом. Навіть наряди, всупереч материним благанням, обирають однакові.

Є, звичайно ж, і певні відмінності. Наприклад, характер. Чи не найбільша деталь, завдяки якій сестри дуже різняться. Мамина доня жвава та активна, а татова може похвалитися кмітливістю та слухняністю. 

Лікарі і досі розводять руками і вважають такі випадки рідкістю. Зараз вчені досліджують такі унікальні питання, втім, сама природа доводить, що й таке можливо.

А скільки років Вашим чадам?

Які цікаві історії траплялися з ними в дитинстві?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector