Одна витонченість і ніжність в новинках манікюру на осінь 2020

Одним з найбільш затребуваних є нюдовий манікюр. Ще б пак, адже це базовий відтінок, який ідеально поєднується з будь-яким стилем і нарядом. Щобільше, на сьогодні нюдові нігті займають топові місця в модному дизайні нігтів. І зовсім неважливо, яка у вас довжина і форма, нюдовий манікюр на короткі нігті виглядає також круто як і на довгих нігтях.

Добірку крутих дизайнів ви знайдете в нашій статті. У тому числі й нюдовий манікюр з блискітками, з золотом, а також стильною геометрією на нігтях.

Нежные идеи изящного маникюра сезона осень 2020 - 1

Нежные идеи изящного маникюра сезона осень 2020 - 2

Нежные идеи изящного маникюра сезона осень 2020 - 3

Універсальність і практичність нюдових відтінків виправдовують популярність цього дизайну нігтів. По-перше, нюдова палітра досить широка, щоб вибрати саме свій колір лаку. Сюди відносяться нейтральні відтінки бежевого, рожевого і персикового.

По-друге, нюдові нігті підходять абсолютно всім дівчатам. І в цьому році, коли в моді натуральність і природність – такий манікюр, те, що потрібно!

Нежные идеи изящного маникюра сезона осень 2020 - 4

Нежные идеи изящного маникюра сезона осень 2020 - 5

Стильно виглядає варіант френча, виконаний не тільки в класичній техніці, але і в стилі градієнт. Такий елегантний дизайн на піку популярності та попиту.

Наприклад, всі нігті можна покрити блідо-рожевим гель-лаком, а прикрасити блискітками лише середній і безіменний пальці. 

Нежные идеи изящного маникюра сезона осень 2020 - 6

Нежные идеи изящного маникюра сезона осень 2020 - 7

Матові нюдові нігтики виглядають лаконічно, стримано і шляхетно. Єдине, як і всюди, потрібна міра, особливо на свята, адже є ризик переборщити з декором. Тому великі деталі, візерунки бажано використовувати не на всіх нігтиках.

Нежные идеи изящного маникюра сезона осень 2020 - 8

Пошепки

Ніжність, природність і легкість – девіз сучасних модниць. Моделі на подіумах активно демонструють напрямок модних тенденцій. Акуратні нюдові нігті втілюють в собі всі ці правила. Мінімум громіздкого дизайну, мінімум прикрас на нігтях і ви неодмінно будете в тренді 2020 року.

Нежные идеи изящного маникюра сезона осень 2020 - 9

Хочете мати доглянутий і акуратний вигляд рук, – робіть нюдові нігтики. І неважливо при цьому, офісний дрес-код у вас або урочиста подія. 

Нежные идеи изящного маникюра сезона осень 2020 - 10

Нежные идеи изящного маникюра сезона осень 2020 - 11

Нежные идеи изящного маникюра сезона осень 2020 - 12

Головним декором нігтів можуть стати втирка і фольга. Розкішні переливи на нігтях створюються декількома способами: за допомогою дзеркальної фольги, наклейок або втиркою.

Блискітки та гліттер можуть стати ідеальними помічниками при створенні манікюру. 

Нежные идеи изящного маникюра сезона осень 2020 - 13

Нежные идеи изящного маникюра сезона осень 2020 - 14

Актуальними також будуть й флористичні композиції, але в стриманому варіанті. Такий манікюр буде виглядати гармонійно, стримано та акуратно.

Нежные идеи изящного маникюра сезона осень 2020 - 15

Ви зможете втілити будь-яку ідею манікюру. Однак і без складного дизайну на нігтях нюдовий манікюр виглядає розкішно.

А який дизайн сподобався вам найбільше?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector