Одного дня до мене прийшов сторонній, сказав, що забере квартиру. Лиш тоді чоловік зізнався. Такого я не очікувала

Мені 26 років, та вже маю повно проблем. А все тому, що обрала не ту людину. Микита здавався добрим хлопцем, він усім подобався. Мав гарне почуття гумору. Що казати, я закохалась. На весілля наші батьки придбали квартиру. Це був чудовий початок, далеко не всім так щастить.

Ми обидвоє працювали. Щоправда, чоловік стабільного заробітку не мав. Їздив на будівництво час від часу. Тоді нам грошей вистачало. Все змінилося, коли почалась війна. Микита вже не мав змоги працювати. Це мене страшенно дратувало, адже я саме завагітніла.

 – Знайди хоч щось. Може он-лайн. Запишись на якісь курси.

 – Там повно аферистів. Не буду я за копійки гарувати.

Згодом я народила і пішла в декрет. Мені було страшно, однак заспокоювала себе, що все налагодиться. А чоловік стверджував, що все ж знайшов підробіток. Щось там сидів за комп’ютером годинами, я тішилась. З дитиною він майже не допомагав, все казав, що не може відволікатись.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

І ось кілька місяців тому сталося неочікуване. У двері постукали. Микита кудись саме пішов. Я відчинила. Переді мною стояв сторонній, високий кремезний дядько.

 – Ви маєте звільнити цю квартиру?

 – Чого це?

 – Її забирають. За борги.

Пошепки

 – Які ще борги?

 – Великі. Поговоріть зі своїм чоловіком.

 – Що за дурниці. Поясніть.

 – Він взяв кілька мікрокредитів. Винен чималу суму

 – Та скажіть яку? Може я позичу?

 – 450 тисяч гривень.

Почувши це – я просто присіла. Слова не могла сказати. Коли він пішов я залізла в комп’ютер Микити, хотіла подивитись, де ж він годинами працює, в що вклався. І виявилось, що його робота – он-лайн казино. І не одне. Чоловік шукав легких грошей. Програв всі наші заощадження, але цього бракувала, він взяв позику і без мого відома заставив квартиру.

Я навіть не чекала повернення Микити. Забрала речі свої та дитини й пішла. Згодом подала на розлучення. Зараз донечці рік і я збираюсь їхати на заробітки, інакше ніколи не зможу виправити ситуацію. Мені дуже страшно залишати маленьку з мамою, знаю, це не правильно. І за кордоном зовсім не солодко. Але як мені бути?

Колишній оббиває мої пороги, благає, щоб пробачила. Стверджує, що вже не грає. Обіцяє квартиру повернути. Та я йому не вірю. Скажіть, що мені робити? Чи можна вірити такій людині? І чи варто їхати за кордон?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector