Одного разу до нас прийшла в гості теща. Ми з дружиною мали необережність перед нею сказати, що хочемо взяти квартиру в кредит

Я з Діаною був у шлюбі понад чотири роки. 

Весілля ми святкували скромно, бо не мали багато коштів, тому все було в дружному родинному колі. Зустрічалися ми давно, кохали один одного, діток хотіли, хоча заробітня плата у нас не велика. Думали, що грошей трохи відкладемо, а там вже легше буде.

Ми жили в орендованому житлі, тому вирішили взяти квартиру в кредит, щоб не платити гроші за оренду. Краще сплачувати за ці кошти кредит, а потім ще житло залишиться. Але як виплачувати кредит ми теж не знали, адже не мали кошти навіть на перший внесок. Платили за оренду, і не могли назбирати суму, щоб оформити кредит.

Одного дня завітала до нас теща. Сиділа, попивала чай та єхидно посміхалася. Почула нашу розмову про житло й сказала, що може нам придбати квартиру. Ми тоді з Діаною були на сьомому небі від щастя. Але теща висунула нам умову: вона купляє нам квартиру і переїжджає до нас.

Тоді я не був впевнений, чи хочу проживати з тещею на постійній основі, адже життя разом з батьками рідко закінчується щасливим фіналом. Але Діана стала мене переконувати, що її мати хороша і взагалі не буде нам заважати, до того ж іншого варіанту в нас просто не має. Так я і погодився.

Ми оголосили тещі про своє рішення. Вона відразу зраділа. Через місяць наша сім’я вже проживала у величезній, просторій та світлій чотирикімнатній квартирі. Ремонт та дизайн теща робила так, як хотіла й квартиру оформила на себе. Тому ми формально жили в неї і ніякого житла не отримали. 

Через місяць вона просто перетворила нас на домашніх рабів. Тут прикрути, там зроби, сходи в магазин за продуктами, за списком свекрухи, звичайно. Мені вже просто здавали нерви, а коли вона бачила, що я хочу відмовитися, одразу натякала на те, що ми живемо в її квартирі.

Коли я поскаржився дружині, вона почала захищати свою матір і мені стало дуже неприємно. Вона запевняла, що ми живемо в житлі матері, тому повинні її  слухатися. 

Прожив я в рабстві два місяці, зібрав речі і пішов до батьків. Згодом знову орендував житло і закликав Діану жити зі мною. Поставив її перед фактом: або вона живе зі мною, або зі своєю мамою, мені її квартира не потрібна. 

Дружина так до мене не повернулася, їй ця квартира стала дорожчою за наше сімейне щастя. Я довго не міг в це повірити, адже дуже кохав її, а вона мене виходить що ні. Тепер я буду ретельніше вибирати дружину, щоб не мати потім таких сюрпризів. Зараз я подав на розлучення. 

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector