Одного разу кошеня і кішка шукали їжу на одній з дільниць. Там вони зустріли зграю злих собак, які накинулися на Мамзель. Мурчик захищав свою другу маму як міг. Але його боляче вкусили за спину і він втратив свідомість…

Кошеня з’явилося на світ від домашньої кішки, яку навесні привезли на дачу. Разом з ним у неї народилося ще три дитинки. Але ні маму, ні братиків-сестричок Мурчик так і не встиг запам’ятати. Всіх малюків майже відразу після народження роздали сусідам.

Більшу частину літа кошеня провело зі своїм другом – хлопчиком Петром. Разом друзі ходили на риболовлю, гралися у дворі. Мурчика поїли молоком. Петя раніше не любив цей напій, але побачивши з яким задоволенням п’є його друг, теж почав. Згодом хлопчик не міг уявити початок дня без стаканчика прохолодного молока.

Літо закінчувалося. Батьки Петі почали збиратися в місто. Хлопчик слізно просив взяти Мурчика з собою, але тато і мама не погоджувалися. Кошеня залишили на дачі. Перед від’їздом йому залишили лише дві миски. Одну – з сухим кормом, другу – з водою. Через пару днів обидві вони спорожніли. Ночі ставали все прохолоднішими.

Життя змусило навчитися полювати. То мишку зловить, то пташку. На деяких дачних ділянках ще залишилися люди. Зрідка вони годували кошеня, але брати до себе ніхто не хотів.

Одного разу він зустрів іншого покинутого кота. Спочатку вони побилися, але потім помирилися і навіть здружилися. Почалися дощі. Шубка Мурчика і його друга майже не висихала. Вони постійно тряслися від холоду, в шлунку майже завжди було порожньо. Другий кіт скоро захворів і пішов. Більше Мурчик ніколи його не бачив.

Ще через тиждень кошеня познайомилося зі старою кішкою на прізвисько Мамзель. Вона була перської породи і в молодості часто перемагала на виставках. У неї було багато дітей, яких дорого продавали її господарі. Але тепер вона стала занадто старою. Господарі вирішили теж залишити її на дачі.

Кошеня і стара кішка вирішили жити разом. Мамзель стала другої мамою для Мурчика. Через кілька днів в їх компанії з’явився бродячий собака Рекс. Пес був настільки худим і голодним, що Мурчик вирішив йому допомогти і зловив для нього мишку. Рекс проковтнув її цілком в одну мить. З Мурчиком і Мамзель він пробув пару днів. Потім втік. Через тиждень його знайшли замерзлим на ганку однієї з дач. Мабуть, він колись жив тут.

Одного разу кошеня і кішка шукали їжу на одній з дільниць. Там вони зустріли зграю злих собак, які накинулися на Мамзель. Мурчик захищав свою другу маму як міг. Але його боляче вкусили за спину і він втратив свідомість. Коли кошеня прийшло до тями, перед ним лежала мертва Мамзель. Мурчик довго плакав над її тільцем. Він і сам дуже сильно постраждав під час бійки. Не міг ходити і полювати.

Ще через тиждень на дачу за картоплею приїхав Петя з батьками. Хлопчик дуже сумував за Мурчиком і упросив маму і тата забрати його з собою. Але було вже пізно. Кошеня так і не дочекалося Петі. Він помер від голоду і ран.

Нам потрібно більше турбуватися про тварин.Що думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector