“Одного разу ти зміниш чиєсь життя і станеш подарунком долі…”

За все своє життя нам доведеться зустріти величезну кількість людей. Хтось з’явиться в ньому лише на мить, хтось на роки, а хтось назавжди. Одного разу, на своєму шляху ти зустрінеш людину і зміниш її життя.

Для когось ти станеш справжнім подарунком долі, ковтком свіжого повітря, промінчиком світла у темному тунелі, чи просто рукою, яка витягне з безодні страху та невизначеності. Для когось ти станеш справжнім порятунком. 

З твоїм приходом підуть всі страхи. Ти навчиш довіряти, дружити та кохати. Ти змусиш когось забути про минуле й сміливо будувати своє майбутнє. Ти подаруєш справжню свободу та щастя. 

Пошепки

Завдяки тобі людина буде зростати, розвиватися та вірити у власні сили. Ти станеш тим майстром, який керує величезним будівництвом – будівництвом щастя та гармонії! 

Разом із цим ти теж не лишишся без дару. Ти станеш вільним птахом, який до цього не відчував нічого подібного. Саме у цей момент ти пізнаєш, що таке справжнє кохання.

Ти часто будеш питати себе: “А чому ж ми не зустрілися раніше?”. А все тому, що ви ще не були готові до цієї зустрічі. Доля знає, коли потрібно зводити людей й ти одразу відчуєш це своїм серцем. 

Ви вже зустріли таку людину?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector