Одного вечора я сиділа одна, Олег поїхав кудись. Дивлюся, телефон чоловіка в передпокої лежить. Поспішав, видно, залишив удома. Я з цікавості відкриваю, а там sms з магазинів за останній місяць: з квіткового магазину кілька штук, а одна з ювелірного: на чималу суму. Ось невдячний, живе моїм коштом, як у Христа за пазухою, та ще коханок заводить!

З Олегом я познайомилася на одній з молодіжних вечірок. Він тоді був у центрі уваги всієї компанії: грав на гітарі, співав пісні. Мені він сподобався одразу — це був справжній голубоокий красень, високої худорлявої статури.

Олег також звернув на мене увагу, адже я дівчина гарна, одягалася зі смаком. Ми зустрічалися декілька місяців, а потім він мені запропонував одружитися. Мені батьки купили квартиру й ми почали жити разом. Згодом відсвяткували весілля.

Пройшло вже два роки з того часу, я закінчила університет, влаштувалася на престижну роботу. Стала помічати, що живемо ми з Олегом лише на мою зарплату. Спершу він мене запевняв, що відкладає гроші на автівку. 

Я навіть не знала, скільки він заробляє, адже мала хорошу зарплату і не потребувала його грошей. Згодом зрозуміла, що він заробляє мало, а поїздки до мами, зустрічі з друзями щоп’ятниці вимагають витрат. Працювати чоловік не любив, мати з нього з дитинства пилинки здувала. По дому теж все доводилося робити самій. Але я вважала, що це все дрібниці, головне, щоб він мене кохав і цінував.

Згодом Олег назбирав гроші на машину, але попросив в мене ще допомоги, щоб я додала деяку частину грошей. Мені було не шкода, адже в сім’ї автомобіль не буде зайвим. Після покупки він став частіше десь пропадати, а сам пояснював, що їздить завжди до родичів. Я спершу злилася, а потім почала проводити вільний час з подругами. 

Одного вечора я сиділа одна, Олег поїхав кудись. Дивлюся, телефон чоловіка в передпокої лежить. Поспішав, видно, залишив удома. Я з цікавості відкриваю, а там sms з магазинів за останній місяць: з квіткового магазину кілька штук, а одна з ювелірного: на чималу суму. Він мені вже давно не робив ніяких подарунків, тоді я одразу зрозуміла, що у нього є коханка. 

Я не скандалила, а вирішила зачекати правильного моменту. Всі ці дні мені в голові не вкладалося, що мій Олег може зраджувати. Я згадувала наші перші зустрічі, те, як він дивися на мене закоханими очима. Говорив, що я в нього одна і на все життя. Якби він мені признався, що кохає іншу, я б зрозуміла і відпустила. Але так тихцем зраджувати та лягати зі мною в ліжко… 

Я стала переглядати записи в телефоні чоловіка. Через кілька днів я виявила смс від якоїсь Віки, яку він ще не встиг стерти. Вона писала, що чекає Олега сьогодні, любить і все таке. Сумнівів у мене вже не залишалося.

Я одразу сказала, щоб він збирав свої речі та йшов геть. Тішило те, що квартиру мені батьки купили ще до шлюбу. Він того вечора зібрав валізу і пішов, куди, сама не знаю. Можливо, до своєї матусі, а, може, до коханки.

Мене вже це не цікавить….

Ви стикалися зі зрадою чоловіка?

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: