Одружилися ми, коли я вже була на сьомому місяці. Відсвяткували скромно, тільки найближчі. Після весілля йти нам з Назаром було нікуди

З Назаром я одружена вже понад 7 років. Наше  сімейне життя було зразковим і ми дійсно кохаємо один одного. Єдиним каменем спотикання в наших стосунках з самого початку була свекруха. Незлюбила вона мене вже після першого знайомства. 

Познайомилася я з нею, коли вже була вагітною. Тоді свекруха на мене стала дивитися з-під лоба і не схвалювала таке, ніби то я “розпусниця”. А ще вона часто натякала на те, що вагітністю я хотіла одружити Назара на собі. Все це було взагалі не так, адже ми з Назаром планували цю дитину, просто не хотіли робити весілля.

Розписалися ми вже на сьомому місяці вагітності. Відсвяткували в ресторані з найріднішими і гучного весілля не робили. Після РАЦСу ми не мали куди податися з чоловіком. От і стали проживати в Ольги Андріївни. Вона жила в трикімнатній квартирі, а я ще навчалася в університеті. Назар працював, але заробляв взагалі не багато. Я дуже хотіла жити окремо, але ми просто не мали за що винаймати житло. 

Не можна сказати, що ми зі свекрухою жили як кішка з собакою. Вона просто змирилася, що син вибрав мене. Але все одно вона не пропускала можливості мене якось зачепити. Найбільше мене дражнило, що вона всім розповідала про мою вагітність до весілля. Навіть на святкуваннях гостям розповідала, що якби не малюк, то Назар би взагалі ніколи на мені одружився. Я погана господиня, їсти готувати не вмію, з лиця теж не гарна – ось таке вона розповідала про мене буквально всім. Я дуже ображалася, але свекрусі було байдуже. Коли Назар хотів захистити мене, свекруха сказала, що я просто не розумію жартів. 

Згодом Назар припинив звертати увагу на наші постійні суперечки і сказав, що це я собі придумую. Згодом став затримуватися на роботі, щоб не чути наших конфліктів.  Потім пішов з життя мій дідусь, який залишив мені будинок у спадок. З чоловіком ми переїхали туди і я народила другу дитину.

Мені було дуже складно, двоє дітей, великий будинок, ще й сад, я взагалі нічого не встигала. Тоді чоловік став натякати на те, щоб до нас переїхала його матуся. Я категорично проти такої підмоги, адже лише спокійно видихнула, коли переїхала. Я не ладнаю з Ольгою Андріївною. Жити з нею під одним дахом – це знову нескінченні скандали.

Чоловік не розмовляє зі мною, і каже, що я думаю тільки про себе. Я розумію, що свекрусі сумно в квартирі, але знову це пекло я не потерплю. Чоловік наполягає, щоб його матір переїхала, а я вже не знаю, як захистити своє життя від його матері.

Що мені далі робити?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector