Одружилися ми з Андрієм всього рік тому. Весілля було гарне, батьки з обох сторін постаралися. А вранці моя мама сказала, що коли вона зі свахою виймала гроші з подарованих конвертів, один з них виявився порожнім

Ми з моїми батьками та й з батьками чоловіка ретельно готувалися до весілля. Все було чудово, адже ми продумали все до дрібниць. Ми не хотіли робити пишне весілля, а щоб все було просто та вишукано.

Хоча весілля не було з розмахом, але витрати були захмарні. Усім членам сім’ї потрібно щось одягнутися, взутися. Мені придбати плаття, зачіска, макіяж. А ще скільки грошей потрібно було на організаційні дрібниці. Всі витрати взяли на себе батьки, а от сукню та костюм для нареченого ми придбали самостійно. 

Ресторан обрали гарний, за містом, а торт мала спекти мамина подруга. Вже свято наближалося ближче і ми стали узгоджувати список гостей. Батьки хотіли запрошувати всіх родичів, з якими я майже не спілкувалася. 

«Вони багаті, подарунок вам хороший подарують!» – говорили нам батьки.

«А ці гроші ви собі візьмете, машину купите або на квартиру збирати почнете.»

Довго тривали ці суперечки, але ми все-таки дійшли згоди. Батьки погодилися запросити в більшості наших друзів, а не родичів.

Це був неймовірний день, усі щасливі, чудова фотосесія, а згодом і вишукані страви в ресторані. Застілля було веселим, а поздоровлення лилися рікою. Дарували гості гроші — складали конверти у святкову коробочку. 

Після застілля ми залишилися в номері для молодят.

А вранці моя мама сказала, що коли вона зі свахою виймала гроші з подарованих конвертів, щоб за традицією оголосити суму, один з конвертів виявився порожнім. Цей конверт подарувала моя найкраща подруга, з якою я дружу з дитинства –  Ольга.

Зрозуміти це було зовсім не складно, адже всі конверти підписані. Мені стало дуже неприємно, суть не в сумі, яку б вона поставила в конверт, а в повазі. Це просто була зневага до мене і моєї праці. Я подрузі нічого не сказала й ми стали спілкуватися як раніше. Однак свої висновки я зробила.

Пройшов рік і тепер вона одружується. Запросила нас з чоловіком на весілля, сказавши, щоб подарунки дарували грошима – хочеться окупити витрати на весілля. І ми з Андрієм почали думати, як же бути?

Я не знаю, чи давати їй порожній конверт чи краще забути про цей випадок?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: