Ой, а що на столі лише свинина? Треба бути обачливими, не всі харчуються такою жирною їжею, я от їм лише птицю та рибу, тепер і вас прийдеться вчити здоровому раціону! – сказала Ангела й гидливо скривила обличчя. 

Син зателефонував й сказав, що в цей день хоче познайомити нас зі своєю майбутньою нареченою. З чоловіком готувалися з самого ранку: пішли на ринок за продуктами, наготували багато смачних страв, прибрали. В душі був легкий трепет, адже, можна сказати, ми знайомилися з новим членом сім’ї. Мій син вже готовий до весілля, йому виповнилося 24 роки. Дуже переживали, щоб він знайшов собі достойну дружину, адже сам дуже хороший, поступливий, нам в усьому допомагає, не має шкідливих звичок – буде хорошою опорою для коханої.

Пролунав дзвінок у двері, й ми одразу чоловіком чкурнули в передпокій. Відчинилися двері, а першою поріг переступила п’ятирічна дівчинка, ще й дуже дивної зовнішності, точно не слов’янської. Позаду дитини стояли син з майбутньою невісткою.

Я трішки розчарувалася, адже хотіла, щоб син одружувався з “чистим аркушем”, але, як то кажуть, що обрав, те й має, я вирішила не пхатися.

Ангела просто переступила поріг й одразу кинула на сина своє пальто, до нас почала звертатися на “ти”, що дуже здивувало й навіть обурило. Як на мене, це як мінімум не ввічливо. Коли сіли за стіл, я вирішила спитати: 

– А у дівчинки є батько?

– Є, он ваш син буде! Ой, а що на столі лише свинина? Треба бути обачливими, не всі харчуються такою жирною їжею, я от їм лише птицю та рибу, тепер і вас прийдеться вчити здоровому раціону! – сказала Ангела й гидливо скривила обличчя. 

– Вибач, щось не подумала, а де ви плануєте проживати? – я вирішила приховати своє невдоволення і змінити тему. 

– Ви якісь такі дивні! Та у вас будемо жити, а де ще? Ви що синові купили ще якесь житло? – розсміялася дівчина.

В цей момент я глянула на чоловіка й побачила, як його очі налилися злістю, він просто закипав, моїм завданням було не підкидати дров. Я взяла його за руку й підморгнула, щоб трішки заспокоївся. 

Просиділи ми так в напруженій обстановці, а в кінці вечора я почала збирати з сином все зі столу, чоловік пішов на вулицю перевести дух, Ангела навіть не запропонувала нам свою допомогу – просто сиділа в телефоні. Вона навіть на доньку не звертала увагу. 

Вже чоловік повернувся, і ми вже все прибрали, “невісточка” додому не збиралася. Я вирішила вдруге зробити чай, щоб просто так не сидіти, як до мене підбігає дівчинка. Я запитую: 

– А як мені тебе називати?

Ангела мене перебила:

– Вона – АБиК, а він – бабай! – тицьнула вона пальцем на мого чоловіка.

– Вистачить цього цирку! Що це таке відбувається? Ти прийшла в наш дім і ще смієш так поводитися! Або поважай нашу сім’ю, або забирайся звідси, не думай, що будеш встановлювати тут свої правила! І ще – бабаїв тут не буде! – крикнув чоловік.

– Чого ж ви так закипіли, у вашому віці краще не нервуватися, в нас так заведено називати! – посміхнулася невістка.

– Ти прийшла в нашу сім’ю, тому будеш дотримуватися наших традицій і правил. А хочете жити так, як собі забажаєте, то будь ласка, де вихід знаєте. Орендуєте квартиру і називайте там один одного, як хочете. Сину, я такого у своєму домі не стерплю,  – додав чоловік.

Вона не розгубилася, а просто почала збирати доньку, син побіг за нею… Нарешті вдома була тиша…

Що робити далі, ми з чоловіком не знаємо. Син дуже кохає цю дівчинку, мені шкода, що ми не знайшли з нею спільну мову. Але я не хочу жити в такій напруженій атмосфері. Просто розумію, що спільне проживання зіпсує стосунки не лише з невісткою, а й з сином.

Тепер будемо поганими свекрами, а що поробиш?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector