– Ой, як добре, що ти купила квартиру! Тепер і я своє життя в місті нормально влаштую! – заявила мені моя сестра Іра

Дядько Василь та тітка Олена були четвертими “гостями” за цей тиждень. Ніхто їх не запрошував. Субота, вихідний день, хотіли з чоловіком відпочити, подивитися улюблений фільм. Чуємо, що хтось у двері стукає. А це вони на порозі з тортиком магазинним стоять.

– Доброго ранку! А ми до вас на новосілля – радісно говорить пан Василь. 

– Так, ледь вмовили охоронця пропустити до вас! – бідкається пані Олена. 

– Проходьте. Але ми сьогодні не планували нікого запрошувати. Зараз швиденько чайник поставлю. Ось капці, роздягайтеся – розгублено бігаю по кухні в пошуках чашок та кави. 

Ми з Артуром нещодавно переїхали до власної квартири. Майже 3 роки збирали гроші на омріяне родинне гніздечко. Звісно, що не без допомоги батьків та кредитів. Ми часто економили та важко працювали. В той час, як наші родичі їхали на море чи закордон відпочивати, ми брали додаткові зміни на роботі – все заради квартири. Три кімнати, широкі вікна, 10 поверх, підземна стоянка та охорона. 

– Ого, яка ванна розкішна! – захоплено плескає у долоні тітка. 

– Стеля така велика, неймовірно! – аж рота від подиву відкрив дядько.

Вони ще довго заглядали у кожен кутик. Ми посиділи годинку за столом та нас постійно розпитували на квартиру – а яка ціна, меблі, сусіди, магазини, таргани, тинькування і все на світі. 

– І навіщо ти розповів їм, що ми переїхали? Тепер спокою від таких родичів нема – запитую у чоловіка, коли нарешті залишилися удвох. 

– Так це не я! Моя мама всім почала хвалитися такою квартирою. А ти її знаєш – вона не вміє язика за зубами тримати. 

Вирішила, що не хочу собі псувати вихідний день. Вже й фільм обрали, солодощі дістали для перегляду – улюблена шоколадка з горіхами. Тільки натиснули на кнопку “Пуск” – дзвінок. Таке відчуття, що хтось хоче нам вибити двері!

– О, привіт, братику! – сказала сестра та кинула йому в руки велику дорожню сумку.

– Ірино? А ти тут яким вітром?

– То це ось так зустрічають рідну сестру з племінником? Ти краще допоможи мені роздягнутися! Оксано, там на першому поверсі коляска залишилася, допоможи її підняти. 

Я знала, що родина мого чоловіка трішки нахабна, але не до такої ж міри!

– Ірино, я чого не розумію. Артур не казав, що ти приїдеш до нас у гості. У тебе щось трапилося?

– А що таке? Невже я не маю права до вас приїхати на тиждень часу! Я тут роботу знайшла, буду працювати неподалік. Бачила, що у вас тут дитячий майданчик є у подвір’ї, то я зараз піду відпочину, а брат нехай з Дениском погуляє. 

Почала заглядати у кожний комод. Навіть у шафу зі своїм одягом та спідньою білизною полізла!

– О, нічого собі, який халатик. А я свій в селі забула! Візьму на тиждень, якраз мій розмір. А де Денис? Денисе!!!

Горе-матуся залишила малюка на порозі, навіть не допомогла йому роззутися. Тому тепер на нашому новому білому килимку красуються невеличкі сліди від чобітків племінника. 

– Ні, тільки не це! Ірина, твій син зіпсував нам дорогі штори! 

– Ну подумаєш, захотів витерти ручки від шоколаду. Я вдома завжди на стіл ставлю серветки для таких випадків! 

Бачила, як чоловік вже червоніє від люті. 

– Ірина. Ми тебе  не запрошували в гості. 

– Так ти що, рідну сестру виженеш?

– Так! – сказав Артур та почав викидати її речі на сходи. 

– Збожеволів чи що? 

Потім вона ще довго кричала на порозі, що її брат жахливий господар та погрожувала, що все розповість матері. Замовкла, коли вже охоронець піднявся на наш поверх та лаявся, що викличе поліцію.

Ввечері до мене зателефонувала свекруха. Сварилася, що ми безсоромні, раз посміли вигнати Ірину з малою дитиною. А про те, що вона так нахабно приїхала та син зіпсував штори й чути не хотіла. Мовляв, то ж родина! 

Ми вже місяць не спілкуємося з сестрою та матір’ю. Навіть на свята не дзвонили. Нам все одно, що вони розказують про нас за спиною іншим родичам. Виховані гості без запрошення не приходять до нас! 

На вашу думку, пара правильно вчинила? Що б ви могли їм порадити?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector