Олег назвав жінку егоїсткою. А все через одне прохання, яке стосувалося свекрухи і Марина не захотіла виконувати

У моїх сусідів на поверсі є невеличка двушка. Загалом, для них 4 місця вистачає. Діти в одній кімнаті, Марина та Олег в іншій. Звісно, їм хочеться купити квартиру побільше, якусь просторішу, з кращим ремонтом. Однак, кому зараз легко під час війни купувати нерухомість? Ціни просто космічні стали! 

Однак, є ще одна причина, чому їм потрібне більше житло – приїзд батьків. У Марини мама і тато живуть аж за 400 кілометрів. Тому, якщо вони приїжджають у гості, то затримуються десь на тиждень точно. І вже 6 людей не можуть тіснитися у такій маленькій квартирці. Марина з дітьми спить на дивані, а Олег бере розкладушку та лягає десь на кухні чи в коридорі. 

Але зате її батьки привозять з села домашні продукти. Мішок картоплі, декілька пакетів огірків, помідорів, сир, сметана, домашні закрутки. Ще й до того, дітей можна на старших залишити. Марина працює майстром манікюру, тому поки її батьки в гостях, то може взяти побільше клієнтів. Затримується в салоні краси і до 9, і до 10 вечора. Навіть у суботу та неділю виходить. 

Олег також працює майстром, робить ремонти у квартирах. То є підробіток, то нема. Це все сезонна робота, але зарплати чисто на домашні потреби йому вистачає. Діти мають гарний одяг, іграшки, ситі, не голодні. 

Марина час від часу заходить до мене на філіжанку кави. Ну так, суто попліткувати, поговорити про роботу, родину. Ми жінки, нам це необхідно.

І декілька днів тому Марина прийшла у гості. Але бачу, що вона така невесела, сумненька, очі на мокрому місці. 

– Що сталося? Через Олега?

– Ага, і через нього також. Тільки тиждень тому мої батьки поїхали додому. Я ще не встигла відпочити спокійно. А Олег каже, що його мама хоче приїхати. І не сама, а з племінниками. То взагалі якась рукавичка вийде! 

Пошепки

А ще у свекрухи ой який прикрий характер. Хоча знає, що у дітей двокімнатна квартира, але поводиться так, наче їй там мають зробити 5-зірковий готель. Якщо батьки Марини привозять гостинці, то свекруха – нічогісінько. А ти спробуй прогодувати її та ще малих дітей.

– Тому я сказала йому, аби мама трохи відклала свій приїзд. Мені ще треба дітей до школи зібрати, поприбирати. 

– І?

– Що і? Образився на мене, почав кричати, скандалити. Потім взагалі сказав, що я егоїстка, зібрав речі та поїхав до свекрухи. Вона, певно, там сидить і тішиться, що ми посварилися. 

Мені, якщо чесно, трохи шкода Марину. Видно, що тільки вона в родині прагне до кращого життя. А Олегові зручно просто так жити і нічого не робити. Дах над головою є? Є! Їсти є? Є! Батьки приїжджають та дають продукти. 

Я не розумію тільки одного – а чому б їй просто не залишити Олега? То ж її квартира, яку батьки купили ще до весілля. То вже не чоловік, а якийсь тягар. 

Що робити Марині в такій ситуації? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector