Олег покинув жінку заради мене. Ми щиро кохали один одного, але Бог мав інші плани на наше життя

Зі своїм чоловіком я познайомилася на роботі. Олег мені одразу сподобався – розумний, начитаний, веселий, завжди допоможе. На той час в Олега була жінка, але він казав, що це нещасливий шлюб і вони тримаються заради дитини. 

Так, хтось подумає, що я коханка і хочу зруйнувати родину. Але Олег сам проявляв симпатію до мене, залицявся, дарував тихцем квіти та проводив додому. Я старалася стримувати емоції та закоханість, але Олег наполягав. 

Декілька місяців ми зустрічалися. І Олег постійно казав, що готовий розірвати стосунки з жінкою Ольгою. 

Минулого року він нарешті розлучився. Мені спершу було соромно перед Ольгою, хоча я її особисто не знала. Навіть думала приїхати у гості та поговорити, попросити пробачення. 

Проти спілкування з його дітьми я не була проти. Олег совісно платив аліменти, щовихідних з ними проводив час та купував іграшки. Але до мене його сини ставилися досить холодно. Я розуміла, що може їх мама погане про мене намовила або ж діти в курсі наших любовних перипетій. 

Ми з Олегом одразу почали думати за діток. Вже вибирали ім’я, дивилися на колясочки в магазинах. Чоловік постійно гладив мій животик та казав, що скоро там появиться наша доня чи синочок. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Досить довго у нас нічого не виходило. Щомісяця гірко плакала, коли бачила одну поділку на тесті. Колола важкі гормони, від яких поправилася. Здавалося, що я в тих лікарнях скоро житиму постійно, бо треба здавати аналізи, проходити обстеження, пили ліки.

Пошепки

Потім руки почали помалу опускатися. Олег став дуже дратівливим, зривався на мене та кричав. 

Місяць тому я дізналася, що безплідна. Шанси нульові, всі лікарі сказали, що я ніколи не стану мамою. Перше, що подумала – це Бог мене покарав за те, що розбила родину. 

Довго не наважувалася сказати Олегові. Але він знайшов всі документи і прочитав про діагноз. А потім просто взяв речі та поїхав геть…. Наступного дня від друзів дізналася, що він повернувся до Ольги та хоче зі мною розлучитися

– Мені не потрібна така бракована жінка. Яким дурнем я був, коли проміняв Олю на тебе. Вона мені хоть 100 дітей народить! – кричав чоловік у слухавку. 

І зараз я сама у квартирі. Хочу вовком вити від такого горя. Деякі подруги зі мною не спілкуються давно, ще коли я тільки починала зустрічатися з Олегом. Батьків нема, я сирота. З рідних – тільки старенька бабуся, яка живе у селі. Але і вона зреклася мене. 

Я ж просто хотіла бути щасливою і все. Мати чоловіка та дітей. А тебе не знаю, чи колись Бог пробачить мені цей важкий гріх. 

Тому, любі жінки, на чужому нещасті своє щастя не збудуєш. Це істина, яку потрібно запам’ятати на все життя. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector