Олексій мав молоду коханку, але ніяк не думав розлучатися з Інною. Жінка до останнього не знала, чому чоловік постійно повертається додому. Але молода коханка розповіла про його хитрий план

Інна давно підозрювала, що у чоловіка є інша жінка. Адже не раз він затримувався на роботі до пізна, на сорочках відбиток губної помади або ж парфуми. Вона точно такий аромат не використовує. А директор на роботі точно червоною помадою губи не малює та не обіймається з Олексієм. 

Ввечері постійно з кимось говорить по телефону, ховаючись у ванній кімнаті чи туалеті. Ну явно до брата чи мами “котику” та “сонечко” не говорить. Хіба в тої сімейки якась хвора фантазія. 

Однак, вона не розуміла, чому Олексій досі з нею? Ну яка причина? Раз завів нову коханку, то забирай речі, пиши заяву на розлучення… А він щовечора повертався додому. 

Звісно, причина була одна – квартира. Адже декілька років тому Інні у спадок від покійного дідуся дісталася красива, трикімнатна квартира на вулиці Тарнавського. На таке житло вони б роками збирали та жили на самих кредитах. 

На щастя, дівчина досі не прописала Олексія у квартирі. То часу не мала, то затрималася на роботі, то паперів не вистачає. Та і наче сама доля натякала, що “не дано Олексієві тут жити”. 

Того ранку чоловік поїхав на роботу. Сухо попрощався з Інною, навіть не обійняв її та не поцілував. 

А через годину у двері хтось постукав. На порозі стояла молода дівчина, років десь 18 чи максимум 20:

– Перепрошую, а тут живе Ковалик Інна?

– Так. Ви зі мною зараз розмовляєте. 

– А.. Я..

– Коханка Олексія? 

– Так. Я хочу з вами серйозно поговорити.

Пошепки

– Аби я відпустила Олексія? Так я його і не тримаю, як ту собаку. Хочете, можете навіть зараз зібрати всі його речі. Он валіза.

Тоді коханка швиденько зібрала одяг Олексія, наче якісь трофеї. Адже вона молода і красива. Певно, Інна сама визнала, що програла цю битву за чоловіка. Тішила себе думкою, що тепер нарешті заживе з коханим, як королева. 

– Все. Скажіть Льошику, що я тут була. І нехай ще подивиться, чи я всі речі забрала. 

– Добре.

– А потім він піде до суду, напише заяву на поділ.

– Який ще поділ? 

– Ну мені Льошик казав, що ця квартира буде продаватися. Бо ви її у шлюбі отримали.

– А, Льошик тобі не сказав? Я не прописала його у квартиру. Так що все, бувайте, ви нічого не отримаєте, – засміялася Інна та зачинила двері перед носом нахабної коханки. 

Через годину зібрала всі документи та першою побігла писати заяву на розлучення. Звісно, Олексій намагався якось помиритися з Інною, аби вона пустила його додому. Бо сам він не мав за душею нічогісінько, навіть машина була в кредиті! 

– Знаєш, коханий, ти розбив мені серце. Але зате я маю дах над головою!

Олексій намагався через суд забрати хоча б половину квартири. Тільки нічого не вийшло

Інна видихнула спокійно, коли нарешті побачила у паспорті графу “розлучена”. Зняла обручку та викинула її у смітник. Якби не квартира покійного дідуся, то вона б точно не дізналася, з яким зрадником жила всі ці роки. Може, не дарма Інна які не могла прописати Льошу? Чи це все-таки збіг обставин? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector