Олена народила незвичайну трійню: усі троє здорові та тішать свою матір

Олена пережила таке, від чого просто дух перехоплює.

Пологи в кожної жінки протікають по-різному, але загалом це дуже важкий процес, який є небезпечним як матері, так і дитині. 

Історія трапилася в Дніпрі. В одну з місцевих клінік приїхала швидка допомога, яка привезла вагітну жінку. Лікарі навіть не очікували, що унікальне на них чекає. Після огляду фахівці були дуже здивовані, адже це був лише сьомий місяць вагітності, але щось буквально видавлювало дитину назовні.

Згодом все стало зрозуміло, Олена мала народити трійню. Діти розташувалися дивно: два зверху, а один — знизу. Дівчинки, що були зверху, буквально власною вагою виштовхували сестру назовні. Олена останні два тижні відчувала щось дивне, але все одно мала надію, що пологи ще не настануть.

Дівчинка народилася на світ на сьомому місяці. Її вага складала лише 950 г, тому її одразу помістили в інтенсивну терапію. Після народження першої дівчинки, лікарі очікували на ще двох діток, але трапилося щось дивне: перейми припинилися. 

В таких випадках фахівці починають стимулювати пологи, але тут було все складніше, оскільки інші дві дівчинки мали критично низьку вагу. Тому лікарі вирішили почекати. 

Пологи для них були дуже небезпечними, й з того часу Олена змушена була залишатися в ліжку до наступних пологів, щоб не зашкодити малечі. Жінка взагалі намагалася не рухатися.Так пройшов день, два, тиждень … Два тижні. Три … Лікарі вже просили поради у колег з усього світу — в їх практиці не було нічого подібного.

Пройшло більше місяці і вже маленька Лікерія важила 1,5 кг, але матір не могла з нею навіть поняньчитися. Через 38 днів настав час других пологів, і на світ з’явилося ще дві неймовірні дівчинки: Злата і Стефанія. 

Ці трійнята унікальні, усі троє здорові та тішать свою матір.

Ви колись бачили щось схоже?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: