Ольга Дмитрівна вважає, що Михайло повинен забезпечувати її. А про онуків нехай їх мама та інша бабуся думають!

Мій чоловік зараз заробляє не так багато, тільки 12 тисяч гривень. Хоча для когось це здасться пристойною сумою. Але, повірте, на сьогодні 12 тисяч недостатньо, аби прогодувати ще двох діток. Я працюю перукарем у невеличкому салоні, отримую ще менше, ніж Міша.

Але найгірше в цій ситуації не маленька зарплата, а як би це дивно не звучало – моя свекруха, Ольга Дмитрівна.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Вона постійно тягне гроші з Мишка. Раз на тиждень стабільно зателефонує та довго скаржиться у слухавку. То їй треба за комуналку заплатити, новий пуховик купити на зиму чи ще якась причина. І дуже добре знає, як маніпулювати Михайлом, одразу починає згадувати його складне дитинство: “Синку, я ж тебе сама підіймала, без батька. Як я тоді важко працювала на роботі, вночі підлоги мила. Ну хіба я не заслужила зараз на твою підтримку?”

І Михайло кидає їй на карточку тисячу, інколи більше.

Я б ні слова поганого не казала у сторону свекрухи, чесно. Але у нас 2 дітей, 6 та 4 роки. І це треба купити їм одяг, книжечки, нові меблі. Я сама просила у мами гроші, аби зібрати сина в 1 клас, бо з зарплати вистачило тільки на канцтовари та портфелик.

І виходить, що від зарплати Михайла нічого не залишається, хіба раз піти в магазин та продукти купити. Тому живемо на мої кошти, але на широку ногу не розгуляєшся. 

Поки було літо, то моя мама з села передавала нам свіжі овочі та ягоди. І мені вдалося відкласти пару тисяч від зарплати, зекономивши так на продуктах. Ну і комуналка набагато дешевша, бо не сезон опалення.

Думала зробити дітям ремонт у дитячій, купити нові меблі, комоди для іграшок. Навіть шпалери вибрала і дзвонила до майстрів.

Однак, вчора до нас приїхала свекруха. Я ще з двору помітила, як пані Ольга гонорово виходила з таксі. Що їй заважає взяти пенсійне посвідчення і безкоштовно проїхатися у маршрутці?

– Ой, синку. Я навіть не знаю, як далі спокійно жити, чесно.

– Що таке мамо? Щось трапилося погане?

Пошепки

– А коли в моєму житті було щось хороше скажи?

– Мамо, я не екстрасенс, не вмію думки читати.

– А шкода! Бо так би давно знав, що у твоєї мами посудомийка зламалася. Як я цими руками повинна посуд мити? Дивися, он, вже венки повилізали

Це так свекруха натякала на нову посудомийку. Якщо чесно, я взагалі не розуміла, навіщо їй те диво техніки. Жінка живе сама, а не з ротою солдатів. Хіба так важко перемити одну-дві тарілки і виделку?

Але Міша тільки сумно похитав головою і дістав 3 тисячі з нашої заначки:

– Ось, візьмеш, тут на майстра вистачить.

– Нащо мені ту стару рухлядь лагодити?

– На нову в мене нема грошей поки.

– Ну давай завтра підемо, глянемо нові моделі. Я бачила, що деякі можна взяти в кредит.

Я вже не знаю, що робити з такою свекрухою-скнарою. Вона останні копійки готова витрясти з сина аби лиш всякі забаганки собі купити.

І за поведінку Михайла боляче. Невже він не може сказати мамі “ні”? Невже він забув, що в першу чергу він тато і має думати про комфорт малих дітей!

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector