Олі тато привів в будинок іншу жінку з двома дітьми, вони навіть Олину кімнату зайняли. Оля тата не осуджувала, мами не стало ще п’ять років тому

Андрій з дитинства комплексував через свій низький зріст. Саме через це він ніяк не міг знайти собі другу половинку. Усі його друзі й знайомі давно одружилися і няньчаться з дітьми, а він лише мріє про зустріч з тією самою.

Якось чоловік повертався з міста додому, коли на дорозі побачив маленьку й струнку дівчину. Вона була у ніжному платті з червоною панамкою на голові. Він навіть подумав, що хотів би бачити таку обраницю поруч з собою.

Раптом подув сильний вітер, який зірвав капелюх з голови незнайомки. Дівчина кинулася наздоганяти його, вибігаючи на дорогу. Андрій різко загальмував і вискочив з машини. Красуня сиділа під переднім бампером і гірко плакала:

– З тобою все гаразд? – стурбовано запитав чоловік.

– Так. Просто я мала єдину згадку про матір і навіть її втратила…

– Зачекай секунду, – сказав Андрій і побіг в інший кінець дороги. Там він підняв із землі капелюх, струсив його всі пилюки і повернув власниці. 

Незнайомка вдячно подивилася на чоловіка своїми великими очима, а він зрозумів, що закохався. 

– А ти куди їдеш? Я можу тебе підвезти, – зрештою запропонував Андрій. 

– Гаразд, у мене в сусідньому селі живе тітка, – відказала дівчина. 

Виявилося, що тітка Рая погодилася прийняти у себе Олю на постійне місцепроживання. Жінка мешкала сама, тому лише раділа приїзду племінниці. Щодо самої дівчини, то вона прийняла таке рішення через батька, в якого з’явилася нова дружина і двоє дітей. У їхньому домі для Олі не залишилося місця, а вона все одно б переїхала після весілля, тому погодилася зробити це набагато раніше. На тата у доньки не було ні образи, ні злості. Її мама загинула п’ять років тому, але на цьому життя чоловіка не закінчилося. 

Пошепки

Андрій привіз дівчину за вказаною адресою, але не хотів прощатися з нею.

– Олю, – раптом озвався чоловік. – Віриш ти чи ні, але я впевнений в тому, що твоя панамка не випадково сьогодні опинилася під моєю машиною. Це доля! Я одразу зрозумів, що ти та, на яку я завжди чекав. Ти вийдеш за мене? Я обіцяю любити тебе і бути поруч до кінця життя!

Дівчина завмерла від подиву, а потім невпевнена кивнула головою.

Андрій міцно обійняв її і сказав:

– Ходімо до твоєї тітки і я попрошу в неї дозволу взяти тебе за дружину!

Через два місяці закохана пара відсвяткувала весілля, а незабаром у них народився син Олексій. Згодом Оля завагітніла вдруге, а потім втретє. Однак з часом дружина змінилася. Вона стала вищою і грубшою. Тітка Рая казала, що на неї так вплинули виношені малюки. сусіди й знайомі навіть кепкували над тим, що тепер дружина на голову вища від свого чоловіка.

– Андрію, ти розлюбиш мене і покинеш? Вибач, я не спеціально так виросла, – винувато сказала Оля. 

У відповідь чоловік лише усміхнувся й сказав:

– Я кохаю тебе такою, як ти є і не покину аж до глибокої старості. Тільки ти не йди від мене, бо я цього не переживу.

На цю тему вони більше ніколи не говорили. Через деякий час Оля народила ще двох діток, виросла на кілька сантиметрів і зупинилася. Тепер селом ходила дивовижна парочка: низенький Андрій, який обіймав свою кохану за талію і висока Оля, яка ніжно тримала чоловіка за руку. Чи насміхалися з них? Ні, адже усі заздрили такому щирому, взаємному і міцному коханню.

 А як ви вважаєте, чи залежить кохання від зросту й ваги обох партнерів?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector