Олі тато привів в будинок іншу жінку з двома дітьми, вони навіть Олину кімнату зайняли. Оля тата не осуджувала, мами не стало ще п’ять років тому

Андрій з дитинства комплексував через свій низький зріст. Саме через це він ніяк не міг знайти собі другу половинку. Усі його друзі й знайомі давно одружилися і няньчаться з дітьми, а він лише мріє про зустріч з тією самою.

Якось чоловік повертався з міста додому, коли на дорозі побачив маленьку й струнку дівчину. Вона була у ніжному платті з червоною панамкою на голові. Він навіть подумав, що хотів би бачити таку обраницю поруч з собою.

Раптом подув сильний вітер, який зірвав капелюх з голови незнайомки. Дівчина кинулася наздоганяти його, вибігаючи на дорогу. Андрій різко загальмував і вискочив з машини. Красуня сиділа під переднім бампером і гірко плакала:

– З тобою все гаразд? – стурбовано запитав чоловік.

– Так. Просто я мала єдину згадку про матір і навіть її втратила…

– Зачекай секунду, – сказав Андрій і побіг в інший кінець дороги. Там він підняв із землі капелюх, струсив його всі пилюки і повернув власниці. 

Незнайомка вдячно подивилася на чоловіка своїми великими очима, а він зрозумів, що закохався. 

– А ти куди їдеш? Я можу тебе підвезти, – зрештою запропонував Андрій. 

– Гаразд, у мене в сусідньому селі живе тітка, – відказала дівчина. 

Виявилося, що тітка Рая погодилася прийняти у себе Олю на постійне місцепроживання. Жінка мешкала сама, тому лише раділа приїзду племінниці. Щодо самої дівчини, то вона прийняла таке рішення через батька, в якого з’явилася нова дружина і двоє дітей. У їхньому домі для Олі не залишилося місця, а вона все одно б переїхала після весілля, тому погодилася зробити це набагато раніше. На тата у доньки не було ні образи, ні злості. Її мама загинула п’ять років тому, але на цьому життя чоловіка не закінчилося. 

Андрій привіз дівчину за вказаною адресою, але не хотів прощатися з нею.

– Олю, – раптом озвався чоловік. – Віриш ти чи ні, але я впевнений в тому, що твоя панамка не випадково сьогодні опинилася під моєю машиною. Це доля! Я одразу зрозумів, що ти та, на яку я завжди чекав. Ти вийдеш за мене? Я обіцяю любити тебе і бути поруч до кінця життя!

Дівчина завмерла від подиву, а потім невпевнена кивнула головою.

Андрій міцно обійняв її і сказав:

– Ходімо до твоєї тітки і я попрошу в неї дозволу взяти тебе за дружину!

Через два місяці закохана пара відсвяткувала весілля, а незабаром у них народився син Олексій. Згодом Оля завагітніла вдруге, а потім втретє. Однак з часом дружина змінилася. Вона стала вищою і грубшою. Тітка Рая казала, що на неї так вплинули виношені малюки. сусіди й знайомі навіть кепкували над тим, що тепер дружина на голову вища від свого чоловіка.

– Андрію, ти розлюбиш мене і покинеш? Вибач, я не спеціально так виросла, – винувато сказала Оля. 

У відповідь чоловік лише усміхнувся й сказав:

– Я кохаю тебе такою, як ти є і не покину аж до глибокої старості. Тільки ти не йди від мене, бо я цього не переживу.

На цю тему вони більше ніколи не говорили. Через деякий час Оля народила ще двох діток, виросла на кілька сантиметрів і зупинилася. Тепер селом ходила дивовижна парочка: низенький Андрій, який обіймав свою кохану за талію і висока Оля, яка ніжно тримала чоловіка за руку. Чи насміхалися з них? Ні, адже усі заздрили такому щирому, взаємному і міцному коханню.

 А як ви вважаєте, чи залежить кохання від зросту й ваги обох партнерів?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector