Олія натщесерце: як правильно приймати й у чому її користь

Ви точно й досі живете з нав’язаною думкою про те, що жири – це дуже шкідливо, чи не так? Втім, це стереотип. А вигадали його представники індустрії краси, яким вигідно годувати вас своїми “корисними” виробами, забороняючи їсти будь-що інше. А правда полягає в тому, що без корисних жирів наш організм функціонувати не зможе. Тож не тільки варто, а й обов’язково додавати у свій раціон продукти, що містять жири. І зараз, здивуємо вас ще більше, більшість лікарів навіть рекомендують пити олію натщесерце.

Звучить це дивно, але факт. Я й сама спочатку дуже скептичного до всього ставилася, доки не спробувала. Проблеми зі шкірою, нігтями та волоссям зникли одразу. Жодного разу не пошкодувала.

Та й не тільки для мене однієї прийом олії натщесерце — звична справа. І кожному вона допомагає без будь-яких побічних дій. 

Чому я постійно наголошую про те, що пити олію слід на голодний шлунок? А тому, що організм найкраще засвоює всі корисні речовини саме вранці. Тож стосується це й олії.

Цей диво-засіб, який точно знайдеться на кухні в кожного, допомагає запустити роботу печінки після сну. Крім того, сприяє хорошому функціонуванню жовчного міхура. Також олія обволікає стінки вашого шлунку. Це забезпечує вам відчуття ситості на довгий проміжок часу.  Тож завдяки цьому ви навіть можете скинути кілька кіло.

Також корисно приймати оливкову олію. Це допомагає впоратися із проблемами серцево-судинних захворювань. Покращується робота ШКТ, що допомагає вивести з організму токсини. Також оливкова олія знижує кислотність шлунка, допомагає і боротьбі із гастритом.

Наступною у списку йде лляна олія, що містить багато омега-3 та омега-6 жирних кислот. Вони пом’якшують та зволожують шкіру та додають блиску волоссю. Також лляну олію корисно приймати під час менопаузи та й загалом для підтримки жіночого здоров’я. 

Далі поговоримо про олію з виноградних кісточок. У ній є багато антиоксидантів, що сприятливо впливають на шкіру, волосся та нігті. До того ж ця олія має здатність нормалізувати гормональний фон. Таким чином можна полегшувати клімакс та ПМС. 

Кокосова олія. Вона впливає на своєчасне та правильне засвоєння корисних речовин в організмі. Усуває недоліки ендокринної системи та  корегує роботу щитоподібної залози. А ще прискорює обмін речовин і сприяє схуднення.

Касторова олія славиться своїм впливом на роботу кишківника і допомагає боротися із запорами.

Масло обліпихи зміцнює імунітет, захищаючи організм від вірусів. Вона виводить з організму солі важких металів і допомагає лікувати виразки та запальні процеси у шлунку.

Пошепки

Олія розторопші відновлює клітини печінки, що допомагає при харчових отруєннях. Вона покращує відтік жовчі, допомагає позбутися шлаків і скинути вагу.

Кунжутна олія допомагає відновити стан організму після хвороб. 

Олія сезаму захищає клітини серця від руйнування, а також покращує склад крові. Під час застуди вона може стати протизапальним засобом, позбавить кашлю та задишки.

Кукурудзяна олія містить величезну кількість вітаміну Е, який захищає організм від раннього старіння. Також вона підтримує здорову вагу в нормі.

Гарбузова олія покращує роботу серця та зміцнює судини. Також впливає і на зовнішність. Вона робить шкіру гладкою та еластичною. А чоловікам вона допоможе боротися з простатитом та хворобами жовчного міхура.

Як правильно приймати олію 

Як я вже неодноразово зазначала, пити олію потрібно на порожній шлунок. Рекомендую просто робити це зранку. Також слід випити склянку води перед прийомом олії. 

Максимальна разова доза для дорослої людини на весь день – 1 ст. л. В іншому випадку ви можете заробити розлад кишківника. Починати я вам раджу з 1 ч. л., щоб організм звик і випрацював звичку. 

Снідати можна тільки через пів години після прийому олії.

Курс повинен тривати від 30 до 60 днів. Далі обов’язкова перерва. 

Втім, перед актом самолікування переконайтеся, що у вас немає однієї із цих хвороб:

  1. підшлункова залоза
  2. панкреатит
  3. жовчнокам’яна хвороба
  4. гострий гастрит
  5. виразка шлунку

Тоді без рекомендацій лікаря олію краще не приймати. 

Я вже через кілька днів побачила перші результати! І ні краплі не пожаліла. Результат того вартий!

Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може замінювати методи традиційної медицини та косметології. Цей матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з питань, що належать до стану вашого здоров’я.

А ви знали про корисні властивості олії?

Яку із них самі вживаєте для профілактики?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector