– Хочеш дитину? Нема питань, але жити в моїй квартирі ти не будеш! Побачу живіт – одразу вижену на вулицю

Оля все життя мріяла про дитину, але от з малюком її чоловік геть не поспішав. Після 35-річного ювілею жінка стала бити на сполох, бо далі не було вже куди чекати, але от відповідь Миколи вразила Олю: 

– Вибирай – я або дитина!

Така різка відповідь в одну мить просто вбила всі її мрії та плани. Чоловік був занадто егоїстичним, і навіть після сліз дружини він залишався непорушним. Тоді Ольга вирішила, щоб чоловік не говорив, вона все одно народить дитя. Що ж він після цього їй зробить?

Оля таки добилася свого своїми жіночими хитрощами і от була вже на 4 місяці вагітності. Про те, що вона очікує дитину, нікому не розповідала, але сама немов літала на сьомому небі від щастя. Що ж може бути краще того, що ти відчуваєш, що скоро у тебе з’явиться малюк?

Коли животик став вже помітним, Оля все розповіла чоловікові, хоча перед цим вона була впевнена, що чоловік зрадіє цій новині. Проте Микола глипнув на неї і процідив: «Йди з перед очей, щоб тебе не бачив», – і вийшов з кімнати, голосно гупнувши дверима.

«А навіщо мені кудись іти, якщо я в себе вдома?».

***

Покинув Микола дружину одразу після народження Василини.

Пошепки

«Ну й хай. Вона дасть собі раду й без нього», – втішала себе подумки Оля.

На перший рік жінка взяла декретну відпустку та й дуже допомагали батьки. Згодом повернулася на роботу і найняла няню. Місяці пролітали дуже швидко, а Василинка росла на очах. Оля спершу ще навіть кидала фото маляти колишньому чоловікові, думала, може в нього щось защемить в серці. Але дива не сталося.

Жінка просто зрозуміла, що витратила 12 років життя на егоїста, який думав лише про себе. Він не хотів ділити увагу дружини з дитиною і вирішив просто піти. Зараз Оля думає подати на аліменти, але їй заважають докори сумління. Чоловік же не хотів цієї дитини і прямим текстом їй про це говорив…

****

А чоловік продовжує жити в своє задоволення, після розлучення одразу знайшов собі іншу коханку та й проживає з нею. Оля дізналася про це, коли Василині виповнилося 3, а найбільше обурило її те, що нове захоплення чоловіка має вже двоє дітей від попереднього шлюбу.

Після цього вона не роздумуючи подала в суд на чоловіка для виплат на дитину. Чому він має допомагати чужим дітям, а вона сама повинна забезпечувати добробут його дитини.

Ось і чекає на рішення.

Чи правильно зробила жінка, що вирішила народжувати?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector