Оля сама навчилася давати собі раду. Чоловік покинув її з трьома дітьми та поїхав до заможної коханки

Оля познайомилась зі своїм чоловіком ще у 18 років. Вона закохалася в нього буквально з першого погляду й уже через пів року все село гуляло на їхньому весіллі. Роки йшли, Оля народила трьох дітей, а Василь розумів, що його зарплатні для того, аби прогодувати всю родину катастрофічно не вистачає. Саме тому він вирішив поїхати на заробітки за кордон. 

З самого початку вони часто зідзвонювалися, Василь надсилав гроші й життя складалося добре. Як раптом, він написав Ользі листа з наступними словами: “Олю, вибач, але тут я зустрів іншу. Додому не повернуся. Дітям допомагати буду, але родини нашої більше не існує”. Виявилося, що у Польщі Василь знайшов собі заможну жінку, на декілька років старшу від нього й вже 3 місяці поспіль жив у її будинку. Йому навіть працювати багато не потрібно було. Заможна іноземка настільки закохалася в українця, що ладна була забезпечувати його до кінця життя. 

Проте Оля після цієї звістки не плакала. Просто не було часу. Вона чудово розуміла, що тепер дітей доведеться виховувати самостійно. Жінка навіть не бігала до подруг за порадою, просто мовчки стиснула волю в кулак та пішла працювати. Вдень працювала в магазині, а ввечері займалася пошиттям одягу на замовлення. 

Оля вирішила одразу розповісти дітям правду. Старшому синові тоді було 12 років, середній Марії – 10, а наймолодшій – 4. 

– Як добре, що вона ще нічого не розуміє…, – казала Оля. 

Вона дозволила своїм дітям бачитися з батьком й навіть не намагалася налаштувати їх проти нього. Тільки наголосила, що бачитися вони можуть поза її будинком. Син одразу сказав, що не хоче мати з ним нічого спільного, оскільки він справжній зрадник. А от Марійка сумувала за татком, тому що дуже його любила. 

Перший рік Василь намагався дзвонити, висилати подарунки та гроші, але згодом все це поступово припинилося. Марія вже навіть забула про свого батька й продовжувала жити своїм життям. Подругам було дуже шкода Олю, але вона не дозволяла себе жаліти. Жінка влаштувалася на роботу у місцевий магазин й день у день працювала, аби забезпечити своїх дітей.

Проте через 2 роки все кардинально змінилося. Оля поїхала до міста, вирішила зробити іншу зачіску, придбала собі декілька нових суконь й навіть почала робити макіяж на роботу. Всіх зацікавило, що зумовило такі кардинальні зміни й головні пліткарки вирішили дізнатися це за будь-яку ціну. Вже через декілька днів спостережень, вони побачили, що до магазину почав навідуватися пасічник – Олег Петрович. Жив він на іншому кінці села й раніше дуже рідко ходив у цей магазин, а зараз може бігати по декілька разів на день. 

Ще через місяць Олег Петрович приїхав до магазину на власній автівці одягнений як наречений: гарний костюм, біла сорочка та величезний букет квітів у руках. Подруги Ольги швидко зрозуміли що до чого й вирішили залишити голубків наодинці. Вже через декілька хвилин, Оля вийшла з магазину з широкою посмішкою й швидко поспішила до дівчат. Спочатку вона трохи злилась, що вони кинули її у цій ситуації, але потім все ж розповіла всі подробиці та показала красиву обручку. 

Через декілька місяців пара розписалася й переїхала до великого будинку Олега Петровича. Діти швидко прийняли вітчима, а він їх просто обожнював, оскільки своїх дітей не мав. Щастя завжди приходить у життя, проте здебільшого тоді, коли ти цього зовсім не очікуєш. 

На місці Ольги ви б дозволили дітям спілкуватися з батьком? Як взагалі ви б відреагували на такий лист? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector