Омолодить, додасть стилю і об’єму вашому волоссю: трендова стрижка боб

З віком змін зазнає не лише наша фігура, шкіра, а й волосся. Пасма втрачають свою еластичність та пружність, тому фахівці радять після сорока років відмовитися від довгих локонів й звернути свою увагу на зачіски короткої та середньої довжини. Саме з такими стрижками ваше волосся буде мати доглянутий вигляд, а різноманітні варіанти зачісок не лише приховають ваші недоліки, а й допоможуть мати значно молодший вигляд.

Сьогодні однією з найбільш трендових стрижок для жінок 40-50 років є боб.

Чому слід вибирати цю модель?

Боб і надалі залишається актуальним варіантом стрижки для зрілих жінок, хоча все частіше можна побачити таку зачіску на молодих панянках. Така стрижка омолоджує риси обличчя та додає йому свіжості. Чудовий варіант для того, щоб залишатися в тренді, а ще з нею легко створити будь-який елегантний образ. Саме боб додає яскравості та родзинки.

Використовувати цю стрижку можна як на густих, так і на тонких пасмах, а ще вона абсолютно універсальна і пасує до будь-якого обличчя.

Також можете звернути свою увагу на градуйований варіант, який додасть вашій шевелюрі об’єму. Це сучасна стрижка, яка омолоджує й надає волоссю здоровий вигляд. А ще градуйований боб щодня можна по-різному укладати, тому він вам не скоро надокучить. 

Крім того, даний вид стрижки дуже жіночний і сексуальний. Градуйований боб можна робити і на довге, і на середнє волосся, головне, що майстер дотримувався техніки й переходи були плавними. 

Боб з чубчиком

Ця зачіска допоможе скоригувати будь-який тип обличчя та досягти більшої виразності. Найголовніше те, що що така стрижка підходить під різний тип та структуру волосся, а от чубчик обирати слід краще індивідуально під власний типаж. 

Боб вартий того, щоб Ви звернули на нього свою увагу, не дарма ця зачіска вже довгий час не втрачає популярності.

Вам сподобалися такі варіанти?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector