Орест вирішив приїхати до молодої коханки посеред ночі. Однак, не здогадувався, що на нього чекатиме “приємний” сюрприз після того телефонного дзвінка

Тоді була п’ятниця. Орест пішов після роботи зі своїми колегами у бар, святкувати вдале завершення робочого тижня. Ну і була ще одна причина – вони уклали угоду з дуже хорошим партнером. 

І одразу почали з випивки та закуски. Вже під кінець застілля Орест міг ледь триматися на ногах. Добре, що друзі викликали йому таксі додому та посадили в машину. Однак, чоловік не міг до кінця навіть згадати адресу чи район. Постійно тільки заїкався, гикав, боявся, аби його не знудило на сидіння. 

Якось ледь дошкандибав до під’їзду. Як на зло, ліфт не працював і він буквально повз по сходинках на 9 поверх. У голові дуже паморочилося, нудило, голова наче розколювалася на тисячі уламків, як то скло. Найгірше було попасти ключами у дверний замок. 

Майже 20 хвилин Орест намагався потрапити додому. Ключі падали з руки, він голосно стукав у двері кулакам та коліном, смикав за ручку. Вже навіть хтось з сусідів почав кричати, що поліцію викличе. Певно, подумали, що до когось хоче залізти грабіжник. 

Нарешті Орест потрапив додому. І там, як завжди, була ідеальна чистота. На кухні прибрано, весь посуд вимитий. У холодильнику стояв свіженький борщик та ще котлетки. Аромат був на всю квартиру. Чисті сорочки та штани акуратно лежали у шафі. 

Синочок Мирончик солодко спав у колисці, а Ніна дрімала на кріслі. Видно, що вона дуже довго чекала на Ореста. Так згорнулася, як мале кошенятко, навіть у піжаму не переодягнулася. 

Але для Ореста вона ніколи не була ідеальною жінкою. Хіба з нею весело проводити час, коли Ніна постійно крутиться біля сина? Або ж прибирає вдома, то посуд миє, то підлогу. Тим паче, вона дуже поправилася після пологів та Оресту було навіть соромно з нею виходити в люди. 

А от молода секретарка Рита…Ох, яка вона була розкішна жінка! І в її очах постійно палав вогник пристрасті. Вона першою почала залицятися до Ореста. То підморгне, запросить на каву, ніжно поладить долоню, попросить допомоги з паперами. 

Він обернувся, ледь доповз до кухні та дістав телефон:

– Ритулічка, я зараз до тебе приїду. Послухай, я скоро кину Нінку та переїду до тебе. Котику, вже викликаю таксі та лечу до тебе…

Пошепки

Повертається – а біля кухні стоїть Нінка. 

– Тільки без скандалів, бо я… У мене голова болить.

– Я знаю. Не помітив біля дверей свою валізу?

– А ми кудись їдемо? Нінка, у мене так голова розколюється і зараз знудить.

– Забирайся геть. Я все знаю про Ритку. Думав, я така наївна дурепа?

Через декілька хвилин Орест вже стояв посеред подвір’я з валізою в руках. Але так напився, що одразу заснув на лавці.

Тільки додому його вже ніхто не пустив. Ніна одразу змінила замки та написала заяву на розлучення. А Ритка не була готова до серйозних стосунків, її цікавив просто тимчасовий роман з вигодою. Але яка користь з Ореста? Ні квартири, ні машини..

“Нічого, я сама собі ради дам і виховаю сина. Знайду свого принца на білому коні” – думала Ніна ввечері, коли викидала всі фотографії з Орестом. 

На Вашу думку, мати-одиначка впорається? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector