Ось чому знаменитості носять туфлі, які на розмір більші, ніж потрібно

Багато з вас, ймовірно, звернули увагу на той факт, що деякі знаменитості з’являються на червоній килимовій доріжці в туфлях, розмір яких трохи більший, ніж потрібно. Чому? Це нова модна тенденція? Або є щось ще?

Ми вирішили з’ясувати це.

Насправді, багато голлівудських зірок свідомо вибирають занадто великі, або занадто широкі туфлі на червону килимову доріжку. Вони знають простий секрет: таким чином вони допоможуть запобігти набряклість ніг і утворенню мозолів.

Адже знаменитостям доводиться носити високі підбори годинами, іноді всю ніч. Очевидно, їх ноги будуть опухати.

Щоб уникнути болю в ногах, дискомфорту і хронічних проблем з ногами на більш пізніх етапах життя, знаменитості вважають за краще носити взуття, розмір якого трохи великий для них. Крім того, великі човники або сандалі НЕ будуть терти, стискати або здавлювати, тому що вони не чинять тиску на найбільш вразливі ділянки ніг.

Щоб взуття занадто великого розміру не злетіло з ноги в найбільш відповідний момент, стилісти просто кладуть силіконові прокладки всередину туфель. Цей простий трюк гарантує, що взуття щільно прилягає, але залишається на нозі, не обмежує кровообіг і запобігає набряклість ніг.

Двостороння стрічка — ще один секретний інструмент, який використовується знаменитостями. Це також допомагає занадто великому взутті залишатися на ногах всю ніч безперервно.

Раніше цей трюк використовували під максі сукні, щоб туфель не було видно під подолом. Однак сьогодні цей трюк майже став тенденцією, тому багато голлівудських зірок навіть не спромоглися приховати свій маленький секрет від публіки.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: