Ось на яку жінку проміняв свою дружину після 25 років шлюбу найбагатший чоловік світу

Хочете подивитися на жінку, заради якої пішов від своєї дружини найбагатший чоловік світу?

Багато жінок полюють за багатими чоловіками, щоб одружити їх на собі. Адже тоді безбідне існування забезпечене. Однак, є й інші жінки, які виходять заміж за звичайних хлопців і залишаються з ними і в горі і в радості. Частий випадок, коли такі чоловіки завдяки своїм дружинам досягають багато чого.

Так і сталося з засновником компанії Amazon Джеффом Безос. Найбагатший чоловік у шлюбі вже 25 років, зараз йому 54 роки, а його дружині Маккензі Безос-48. У них троє синів і прийомна дочка з Китаю.

Але буквально днями Джефф офіційно повідомив про розлучення. Вони залишаться друзями і продовжать разом піклуватися про дітей.

Подивіться, як гармонійно виглядав Джефф з Маккензі:

Однак, він проміняв її на американську актрису і телеведучу Лорен Санчес, якій 49 років. Як стало відомо, він вів з нею листування вельми інтимного характеру, ділився з нею досить відвертими фото та відправляв відпочивати за свій рахунок.

Дивимося на Лорен:

Лорен перебуває в шлюбі з голлівудським кіноагентом вже 15 років. Зараз же вона, мабуть, знайшла багатшого чоловіка. У будь-якому випадку, Лорен і її чоловік поки ніяк не коментують викриття Лорен.

У разі поділу майна з Маккензі Безос за чинними законами повинна отримати половину. Таким чином, вона може стати найбагатшою жінкою в світі.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: