Навіщо я фотографую панель газової плити перед тим, як їду у відпустку

Багато господинь, перш ніж виїхати в довгоочікувану відпустку, фотографують панель газової плити. Ви будете здивовані – ця порада стане в пригоді кожній і вбереже від неприємностей. І ось навіщо …

В останні робочі дні перед відпочинком, фізично Ви все ще перебуваєте за своїм робочим столом, однак думками – вже в дорозі.

На рівні підсвідомості Ви вже десь дуже далеко: десь на березі океану або моря, попиваєте смачний коктейль «Американо», слухаєте звучання пристрасної румби і дивитесь на засмаглу протилежну стать.

Отже, уявіть собі таку картину: Ви нарешті зібралися у відпустку, і дали собі і всім членам своєї родини обіцянку – насолодитися цими днями по повній програмі. Ви вирішили не турбуватися через дрібниці, але раптом, лежачи на гамаку, згадуєте:

«А ми щось залишили на плиті?»

«А ми вимкнули праску?» … Чим більше Ви думаєте про це, тим більше починаєте впадати в паніку і істерику …

Пошепки

Нещодавно ми натрапили на одне геніальне рішення, яке точно допоможе розв’язувати цю проблему!

Один знаменитий лайфхакер, який також турбувався через дрібниці, вирішив розповісти нам про приголомшливий спосіб розв’язання цієї проблеми. Все, що потрібно зробити, це сфотографувати панель плити, різні гвинти і кнопки просто перед виходом з дому – в останній момент.

Хіба це не геніально? Кожен раз, коли у Вас будуть виникати сумніви, Ви просто дістанете телефон, переглянете всі зображення – і заспокоїтеся, продовжуючи насолоджуватися відпусткою!

Чи будете Ви використовувати цю хитрість?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector