Ось що буде в моді: 7 головних трендів 2019 року

У прийдешньому році мода залишиться вірна старим переконанням. Мас-маркет буде сповнений речами, що нагадують стиль 80-х. Буде багато речей кислотних і неонових тонів, речей зі шкіри та вінілу, трикотажні речі і звичайно речі білизняного стилю. Серед всього це особливо сильно будуть виділятися ці 7 речей і саме їх стилісти називають головними трендами в 2019 року.

Штучне хутро

Ще недавно шуби з штучного хутра вважалися антитрендом, але сьогодні їх вважають «еко» і вони — один з найпопулярніших предметів жіночого гардеробу найближчих 2 років.

Клітка

Речі в клітку будуть все ще в моді. Спідниці, брюки, піджаки і пальто … Можна експериментувати з широтою і забарвленням клітини. У моді будуть абсолютно всі можливі варіанти.

Квітковий принт

Плаття, сорочки та спідниці з квітковим принтом в майбутньому році будуть одним з головних елементів у декорі одягу. У тренді буде, крім того, і квіткова вишивка.

Сяючі тканини

Сріблясті, золоті, насичені тканини, що переливаються, будуть особливо актуальні восени і навесні. Тому вибирати речі варто виходячи саме з цих сезонів.

Брючні костюми

Жіночі брючні костюми теж будуть в тренді. Можна бути сміливим у виборі кольорів і фасону брюк, а ось що стосується піджака, то тут варто віддати перевагу класичним варіантам.

Анімалістичні принти

Звірячий принт давно не був такий популярний. У моду повернувся леопардовий і тигровий принт. Але, нагадаємо, що такі речі відносяться до розряду «складних» в поєднанні. Ви ризикуєте виглядати вульгарно, якщо неправильно підберете поєднання.

I
Загрузка ...