Ось що робить чоловік з жінкою, яку не кохає: 5 речей, які відкриють очі обдурений жінкам!

Якщо чоловік кохає жінку, то й поводитися з нею буде відповідним чином. Саме орієнтуючись на вчинки можна визначити і його нещирість. Однак є категорія професіоналів, які намагаються видати бажане за дійсне. Як не стати жертвою обману й ідентифікувати альфонса? 

Ці 5 речей робить чоловік, який не має почуттів до своєї супутниці:

1. Змушує жінку сумніватися в собі

Якщо у вас з кожним днем рівень самооцінки падає, тоді варто замислитися, чи правильна людина поруч з вами. Люблячий партнер буде робити компліменти, пишатися і хвалити свою половинку. Це природний процес, який не вимагатиме зайвих зусиль. 

2. Контролює свою обраницю

Нездорові стосунки починаються з контролю. Спочатку ви звітуєте про кожен свій крок, а потім узгоджуєте навіть те, який одяг обрати. Після цього розпочнуться жорстокі рамки, правила і заборони.

3. Звинувачує жінку у всіх негараздах

Такий чоловік буде шукати винних у своїх невдачах, щоб виправдати себе. Через відсутність зрілості він буде перекладати відповідальність за свої дії на інших. Усі труднощі лягають на плечі другої половинки. 

Пошепки

4. Фокусує свою увагу на негативних сторонах відносин

Спочатку чоловік здається приємний і хорошим, але згодом він знімає свою маску і показує істинне обличчя. 

Він постійно критикує жінку, докоряє їй і змушує її комплексувати. То вона забагато їсть, то неправильно говорить, то не так поводиться. Кожна його фраза все нижче опускатиме самооцінку обраниці. 

Насправді проблеми є лише в голові цього чоловіка, який намагається реалізувати себе шляхом приниження слабшої жертви. 

5. Постійно глузує і знущається

Звичайно, що без гумору не можуть обійтися жодні стосунки. Однак навіть жарти повинні бути добрими. Люблячий чоловік ніколи не намагатиметься спеціально образити чи зачепити свою кохану жінку. 

Чи доводилося вам зустрічати негідних чоловіків?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector