Ось що робить чоловік з жінкою, яку не кохає. 5 речей, які відкриють очі обдуреним жінкам!

Ознакою правильних та щирих відносин є любов між чоловіком та жінкою. Якщо кохану жінку чоловік буде носити на руках, то з некоханою поводитиметься по-іншому. Однак є і та категорія людей, яка звикла прикидатися, щоб отримати вигоду від своєї другої половинки. Та їх можна легко викрити, знаючи певні манери поведінки.

Якщо наміри чоловіка нещирі і в його серці немає кохання до своєї обраниці, то ви зможете помітити з його боку наступні дії:

1. Він змусить жінку сумніватися в собі

Якщо ваша самооцінка постійно падає, ви чуєте у свою сторони критику та докори, тоді поруч з вами неправильна людина. Адже чоловік завжди буде підтримувати свою кохану і робити все для того, щоб вона відчувала себе впевнено. 

2. Він контролює кожен крок жінки

Не варто сподіватися, що жага до контролю може закінчитися чимось хорошим. Адже спочатку він цікавиться де ви, з ким ви і в що одягнені, прикриваючись турботою і благими намірами, а потім забороняє спілкуватися з друзями чи вдягати короткі плаття.

Пошепки

3. Він робить жінку винною у всіх невдачах

Якщо чоловік не готовий нести відповідальність за своє життя і свої вчинки, то усю вину за невдачі буде перекладати на жінку. Поруч з таким обранцем жодна жінка не зможе відчувати себе в безпеці. 

4. Він бачить у стосунках лише негатив

Він вказує вам на вашу недосконалу фігуру, дефіцит знань чи поганий зовнішній вигляд. Ви не дочекаєтеся від цієї люди компліментів, а ваша самооцінка впаде на саме дно. Така поведінка свідчить про те, що чоловік не зміг реалізувати себе в житті, тому намагається довести свою значимість за ваш рахунок. Його кінцева мета – перетворити вас на залежну супутницю.

5. Він глузує та знущається

Якщо чоловік дозволяє собі кидати у вашу сторону образливі жарти, то йому начхати на ваші почуття. Не шукайте виправдання такій поведінці, адже закохана людина не буде намагатися зробити боляче своїй другій половинці. 

Чи доводилося вам стикатися з нещирими людьми?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector