Ось, що станеться, якщо ви будете робити 100 присідань щодня протягом місяця

Більшість з вас, коли подумає про сто присідань в день, одразу злякається.

Насправді, це не так страшно, адже сто присідань — це всього лиш кілька хвилин в день. Так, дівчина вирішила провести експеримент й присідала 100 разів кожного дня. Результат вразив кожного!

Вже на дев’ятий день вона почала помічати результати, а через місяць була приємно здивована

Джессі Кляйн — це жінка, яка веде здоровий спосіб життя, займається йогою та пілатесом, а також любить ходити в походи. А ще у неї є одна нова звичка — періодично виконувати 100 присідань протягом місяця.

Жінка витрачала на день не більше п’яти хвилин в день, адже спершу вона робила 25 присідань по чотири підходи. Новачкам може знадобитися трохи більше часу – 7-10 хвилин. До кінця місяця жінка виконувала два підходи по 50 разів.

Перший результат не забарився — за 9 днів лінія стегон стала меншою, а сідниці помітно піднялися. Самопочуття стало кращим, а після вправ вона відчувала прилив енергії та позитиву. Ще це чудовий засіб від стресу. 

Як правильно виконувати присідання

Присідання — це вправи на зміцнення м’язів, тому їх включають в більшість програм практично всіх спортивних дисциплін. Присідання потрібно робити стоячи, ноги на ширині плечей, носки дивляться в сторони, погляд спрямований далеко перед собою. Зігніть ноги в колінах, відвівши сідниці назад і трохи нахиляючи корпус вперед (спина при цьому залишається прямою, плечі опущені, п’яти не відриваються від підлоги). У цей момент ви повинні відчути, як розігріваються м’язи стегон і сідниць. Напружте м’язи преса і сідниць і випрямити ноги, щоб повернутися в початкове положення.

Порада: присідання можна робити з підкладками під п’яти, щоб компенсувати недостатню гнучкість м’язів в районі щиколоток.

Ви займаєтеся спортом?

U2
Загрузка ...