«Ось так, мамочко» – недобре поглядали на мене медсестри пологового будинку

Я вийшла заміж досить швидко. До вагітності з чоловіком ми готувалися дуже активно: багато читали, питали у досвідчених матусь, ходили на курси. А ось, що робити після пологів, ми просто не врахували…

Ми вчасно приїхали в пологовий будинок. У нас були партнерські пологи, і чоловік мій протримався гідно, навіть жодного разу не втратив свідомість. Пологи були дуже важкими. Після всього мене відвезли в палату і залишили з сином наодинці. І ось почався справжній жах.

Я й гадки не мала, що робити з малюком далі. Він постійно плакав і вимагав уваги. Тоді я пішла до педіатра і запитала, як мені краще поводитися.

– Ви що взагалі нічого не знаєте?

– Ні! Я ходила на курси, але там особливо нічого не розповідали.

– А в Інтернеті ви прочитати не могли?

– Ну я не встигла …

– Так, а чим таким важливим ви займалися? – дивувалася лікар. Вона голосно посміялася наді мною і почала щосили пліткувати з іншим персоналом. Мені стало дуже прикро. В сльозах я пішла в палату і стала вчитися самостійно. Микита був зовсім не в захваті від моїх дій, але терпів. На наступний день до мене прийшла медсестра і зважила дитину.

– Ви що його взагалі не годуйте? – жахнулася вона.

 – Малюк втратив триста грамів за добу.

– Я намагаюся, але у мене поки тільки молозиво, молока немає.

– То йдіть за сумішшю, інакше ваш малюк помре від голоду.

Шокована я пішла за сумішшю і погодувала Микиту. Він із задоволенням поїв і заснув на кілька годин. Виявляється, все так просто. Чому мені раніше ніхто нічого про це не сказав?! На наступний день заступила інша зміна.

– У вашого сина перебір у вазі. Ви чим його годуєте? – запитала лікар.

– Сумішшю.

– А груди чому не даєте? – здивувалася вона.

– Так сказали сумішшю годувати, а то дитина з голоду помре. – розгубилася я.

– Так що за дурниці? Давайте груди, а то молоко взагалі не прийде!

У мене вже не було сил терпіти таке ставлення в цій лікарні. Тут ніхто мені не допомагав, а всі тільки знущалися і насміхалися. Виписалися ми з хорошою надбавкою у вазі, а я для себе вирішила, що часом треба слухати тільки себе, а не різних лікарів. Та й до народження малюка варто готуватися дійсно завчасно!

Вам було важко в перші дні після народження дитини?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector