Ось вона правда: реальність відносин 21 століття

На обід я часто виходжу в кафе, що неподалік моєї роботи. Сьогодні там я зустрівся з дівчиною, яку кохав багато років. Вона розповідала, що вже одружена й зараз чекає на дитину. А я дивився на неї й розумів, що вона більше ніколи не буде моя. Прийшовши додому, я плакав так, як не плакав останні 15 років.

Наші шляхи розійшлися ще 5 років тому, тоді ми зустрічалися вже 4,5 роки. Це був найкращий період мого життя. Я вперше в своєму житті знайшов людину, яка мені взагалі не набридала, ми могли проводити разом понад 8, 12 і навіть по 24 години. Нам завжди було цікаво один з одним, ми мали спільні інтереси в спорті, кіно, разом будували плани на майбутнє.

За ці п’ять років були і складні періоди в житті, коли вона потрапила в лікарню, або ж в мене провалився проєкт й ми залишилися практично без грошей. Правда, підтримка один одного допомагала дивитися на проблеми зі сторони, абстрагуватися від зовнішнього світу. Ми знали, що наше кохання допоможе пережити найскладніші моменти і в кінці все одно все буде добре.  

Ми проживали разом, згодом пристрасть згасла і ми думали, що стосунки мають бути не такими. Тоді я дуже помилявся, коли думав, що кохання триває до тих пір, поки в животі живуть метелики. Ми вважали, що почуття мертві й тому вирішили розлучитися. Тоді я думав, що наші шляхи розходяться тому, що в майбутньому нас чекають інші люди, які подарують те, що ми очікували від стосунків. 

Ми вважали себе молодими, красивими, перспективними і, що знайти другу половинку буде зовсім нескладно, тому що вибирати є з кого. І от пройшло 5 років, і я б ніколи не повірив, що залишуся один. Зараз я спостерігаю, як навіть успішні хлопці чи найкрасивіші дівчата залишаються самотні. 

Хочу і згадати свою знайому, яка була найкрасивішою дівчинкою і зі школи її любило багато хлопців. Але зараз їй 27, вона розлучена з двома дітьми, оскільки чоловік постійно зраджував та любив випивати. Нещодавно я говорив з нею про це, і вона мені відверто сказала, що не так бачила своє майбутнє.

Я знаю багатьох красивих і розумних дівчат зі свого міста, яких мені надзвичайно шкода. Ніколи б не міг подумати, що вони всі будуть самотні, нещасні і нікому не потрібні. В моїй чоловічій компанії хлопці віком в 22 до 35 років, більшість з них мають хорошу роботу, перспективні, однак половина – не одружені. І найгірше те, що їх цілком влаштовує таке незалежне життя і в перспективі вони і не планують іти під вінець з однією єдиною.

Мій найкращий друг також був розлучився з дівчиною в той період, коли і я. От ми нещодавно розмовляли про те, як важко зустріти другу половинку. Він мені сказав, що раніше він навіть якось не розглядав сценарій, що можна залишитися одному. Здавалося, що все одно хтось зустрінеться, а зараз все інакше. Ми розставалися з думкою про те, що нас чекає багато дівчат, які готові покохати та створити сім’ю, однак все не так просто, як здається. 

І я навіть не знаю, що в світі відбулося, де стався цей переломний момент, що з кожним днем ​​стає все більше і більше самотніх людей.

Зараз мені 36 років. Я розумний, маю власну квартиру, автівку, знаю, як заробити кошти. Від життя я отримав практично все, що хотів, окрім одного – кохання. Мені важко когось покохати і я не знаю, як знову відчути це почуття. Раніше я вірив, що ми самі обираємо того, з ким будемо щасливі, але зараз я впевнений, що кохання – це дар з небес, який потрібно плекати й берегти.

Одного разу я знехтував своєю любов’ю і тепер розумію, що можу ніколи знову її не відчути. І якщо ви зараз когось любите, а зовні в нашому світі є хтось, хто вам здається яскравішим, молодшим, цікавішим, розумнішим, ніжнішим, то знайте, що це все тимчасово, а любов вічна. Вогні потемніють, молодь постаріє. 

Якщо поруч з вами є людина, яку ви дійсно кохаєте, але вам здається, що все життя попереду, і можна ще поекспериментувати – не робіть тієї помилки, що і я. Дійсно, вас можуть оточувати гідні люди, кращі, однак не має гарантії, що ви зможете їх покохати. Ось так ми кидаємо тих, кого дійсно кохаємо, в пошуках нових відчуттів, а потім залишаємося ні з чим і все життя шкодуємо про свою помилку.

Я вважаю себе щасливою людиною, оскільки я відчув справжнє кохання і надіюся, що зустріну його ще. І бажаю його вам, будьте коханими та кохайте у відповідь! 

Не упускайте свій шанс!

Що Ви думаєте з цього приводу?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector