Ось вона…Жінка, яка викликає безмежну повагу і захоплення

Завжди захоплювалися самодостатніми жінками, яким не потрібні чоловіки, щоб бути успішною чи щасливою… Вони вміють самостійно влаштовувати своє життя, не бігають за чоловіками, не випрошують турботу, ласку, знаки уваги, як наслідок, вони ніколи не принижуються.  

Потрібно мати велику мужність, щоб облаштувати своє життя так, як хочеться цього лише тобі. Не намагатися догоджувати іншим, обирати роботу ту, яка тобі приносить задоволення, одружуватися тоді, коли дійсно кохаєш, а не спливає час.

У нашому світі все діє навпаки: жінки, які лізуть зі шкіри, щоб закохати в себе чоловіка, стають їм просто нецікавими… А от байдужі здаються такими недосяжними. Щонайголовніше, одразу відчутно, коли жінка вдає, що їй байдуже,  а коли – ні.

Переважно такі леді не впускають в своє оточення аби що, вони вберігають свої думки, особистий простір від усього низькосортного. Їм вистачає поваги до себе, щоб не спілкуватися з тими, хто не дотягує до їх рівня. І тут річ взагалі не про самозакоханість чи егоїзм, швидше про саморозвиток. Не потрібно пов’язувати власне життя з тими, хто буде тягнути тебе вниз.

Якщо вирішують будувати стосунки, то лише з сильними… Чоловікові потрібно пройти не одну перевірку на міцність, щоб отримати серце непокірної га гордої дами. Такі жінки не будуть ламати себе, придушувати в собі гнів, заперечення, адже вибрати достойного можна лише в одному випадку – якщо бути щирою.

Вони не з тих, хто воює за чоловіків. Вони з тих, кого потрібно довго і якісно добиватися. Вони не будуть чекати на ваше рішення, оскільки кожен вибір роблять самостійно й при цьому викликають ще більше поваги. Такі жінки не прагнуть подобатися всім, вони не будуть занижувати планку, щоб не виділятися, не завдавати дискомфорту. Вони просто такі, як вони є – і єдине, що залишається чоловікові, це прийняти таку жінку, не намагатися змінити, а поставитися з розумінням.

Їй не потрібні від чоловіка схвалення, добрі слова – адже вона впевнена в собі і вже давно знає що насправді вчинки говорять значно більше.

Вона хоче, щоб її любов була без бруду та підлості, а іншим стосункам можна не приділяти час. Вона жива. Справжня. Мисляча. Не лялька.

Розкіш цієї жінки полягає в тому, що вона може собі дозволити жити так, як цього хоче. Ніхто не може смикати її за ниточки та використовувати у власних потребах.  Їй комфортно наодинці з собою і довірити себе абикому вона не погодиться. Щастя лише в таких стосунках, коли люди разом розвиваються, доповнюють один одного, відкривають потенціал… якщо це не так, то не варто намагатися щось будувати далі. Така жінка не дозволяє собі сумніватися, не дає можливості страху полонити душу, адже у неї давно на першому місці  власні  інтереси і власний психологічний комфорт.

Не егоїстка, яка намагається задовольнити лише свої бажання та примхи, а впевнена особистість, яка цінує свій час і не вважає за потрібне витрачати його собі на користь.  У таких жінок є мудрість, гідність, гордість і сила. Вони будують своє життя так, як потрібно для їх внутрішньої гармонії. Ви згодні з думкою, що інколи наодинці може бути значно комфортніше, ніж в стосунках? Діліться своєю думкою в коментарях!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector