-Ось як ти зараз стоїш на колінах, так я стояла перед начальником й благала, щоб той давав мені відгули, коли діти хворіли

Ви ще досі думаєте, що жінки слабші за чоловіків?

В маленькому містечку народилися трійнята. Дивно було те, що батьки навіть не здогадувалися, що в них буде трійня. Сім’я мала невеликий достаток, тому вся вагітність пройшла в очікуванні дива.

Живіт ріс дуже стрімко, тому був величеньких розмірів. На 7 місяці в Аріни розпочалися перейми.

Це все було дуже раптово, чоловік викликав швидку. Жінка без ускладнень народила першу дитину, але живіт і надалі містив у собі щось дивне, тому лікарі зрозуміли, що Аріна буде ще народжувати.

Так у жінки народилося троє малюків.

Аріна була дуже щаслива, бо дуже хотіла дітей, а тут аж всі троє! Проте, чоловік не поділяв її радості. В очах було помітно те, що у нього багато різних думок. Так, одного вечора він пішов за памперсами та не повернувся.

Аріна не могла зрозуміти, що її покинув чоловік. На дзвінки він не відповідав, та і в пошуки вона не могла податися, адже дітям була необхідна її турбота.

Жінка влаштувалася на роботу зі змінним графіком та залишала дітей раз з мамою, інший – з сестрою. Якось так і жили.

Аріна була дуже вмілою працівницею, тому їй запропонували перевестися в столичну філію від фірми. Жінка наважилася на це, після того, як дітлахам виповнилося 4 роки. Компанія надала сім’ї квартиру, а сама Аріна найняла няню.

Життя розпочалося з нового листа. 

Одного дня сталася ситуація, яка спантеличила жінку: вона зіштовхнулася зі своїм колишнім чоловіком в ліфті компанії. Чоловік був ошелешений, адже жінка виглядала чарівно: струнка, впевнена в собі. До того ж вони двоє поспішали на одне і те ж засідання. Аріна була керівником проєкту, а Борис (чоловік) усього лише помічник представника їх компанії. 

Можна лише уявити, як почував себе чоловік. Через два тижні, виходячи з власного житла, Аріна побачила свого чоловіка з букетом квітів у руках. Він впав на коліна та почав благати прощення. Розповідав, як сильно злякався такої відповідальності 4 роки тому.

Аріна його спокійно вислухала, а потім сказала:

– Ось як ти зараз стоїш на колінах, так я стояла перед начальником й благала, щоб той давав мені відгули, коли діти хворіли. Я тяжко працювала, щоб чогось добитися й дати майбутнє нашим дітям. В мене нове життя і в ньому немає місця для тебе. Діти виростуть і самі вирішать, спілкуватися їм з тобою чи ні, але від мене підтримки не чекай.

Сказала жінка й пішла гордою ходою до власного автомобіля.

А чоловік залишився сам, роздумуючи, що втратив таку дружину, з гарною фігурою та трьома дітьми. Його дітьми.

Ви б пробачили чоловікові?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector