Ось які хвороби може запобігти і вилікувати рукола

Рукола є надзвичайно корисним листовим овочем, хоча ще донедавна вважався бур’яном. Сьогодні її якомога частіше використовують для приготування страв і саме рукола є одним із компонентів здорового харчування.  Дізнайтеся, чому варто їсти руколу якомога частіше!

  1. Покращує зір. Рукола є відомим джерелом каротиноїдів (бета-каротину, лютеїну, зеаксантину), які здатні лікувати безліч захворювань очей. 
  2. Забезпечує роботу серцево-судинної і нервової систем. Вживання руколи знижує рівень холестерину та цукру в крові, підвищує гемоглобін.
  3. Пришвидшує обмін речовин. Ще однією перевагою руколи є наявність вітамінів групи В, які сприяють гарному обміну речовин, тим самим перешкоджаючи накопиченню жирових відкладень і збільшення маси тіла.
  4. Покращує виробництво червоних кров’яних тіл. Лікарі радять вживати руколу жінкам, які планують вагітність. До складу рослини входить фолієва кислота, яка допомагає сформуватися плоду. 
  5. Бореться з анемією, тому що містить вітамін С і залізо. Важливо підкреслити, що залізо краще засвоюється в організмі в поєднанні з вітаміном С. Це один з небагатьох овочів, які мають обидва компоненти.
  6. Зміцнює кістки і нормалізує роботу м’язів. Рукола багата на вітамін К. Він бере участь у регенерації та створенні тканин кістки, запобігає розвитку остеопорозу.
  7. Часто використовується для допомоги в лікування виразкової хвороби шлунка. Рослина покращує функціонування шлунково-кишкового тракту.
  8. Рукола змінює нервову систему, збільшує стресостійкість.
  9. Через високий вміст ефірних олій рукола вважається афродизіаком, тому рекомендується періодично вживати для підвищення рівня лібідо.
  10. Рукола — джерело клітковини, регулює кишковий транзит, позбавляючи від запорів.

Як части ви використовуєте руколу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: